Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atamalar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Emrah Bozkaya tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Bozkaya

Emrah Bozkaya CMNet Üyesi

Çevre ve Şehircilik bakanı olarak inşaat mühendisi atarsa bu hükümet gelen adamda otomatik olarak inşaat mühendislerini alacaktır. herhal şaşırdı bu yıl onlarıda istihdam etmedi. peki ÇEVRE MÜHENDİSLERİ suskunları mı oynayacaz yoksa hakkımızı mı arayacaz?

Atamalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss atamalar

kasım 2009/ atamaları belli oldu arkadaşlar.. 11 KİŞİ ALIYORLAR.BUNUn 6 TANESİ DE İNGİLİZCE HAYIRLI OLSUN. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MÜHENDİS( ANKARA Merkez) 3 KİŞİ(kpds b SEVİYESİ iNGİLİZCE) İLLER BANKASI GN.MD. MÜHENDİS( GAZİANTEP Taşra)1 KİŞİ KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( ELAZIĞ Taşra) 1 KİŞİ KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( KASTAMONU Taşra)1 KİŞİ MAKİNA VE KİMYA...
  2. Atamalar..

merhabalar.. nezmandır bu sitedeki konuları takip edyodum ama şuana kadar üye olmayı düşünmedimm.. bu paylasımlarda söz sahibii olabilmek adına aranıza katılmak istedim.. ben çevre mühendisiym ve kpss ye girdim aranızda kpss ye giren varmı? ya da atamalar konusunda bi bilgisi olan ??
  3. Atamalar için destek

http://imzakampanyam.com/cevre-muhendislerine-500-kadro-cok-mu-imza-kampanyasi ARKADAŞLAR HERKES KAMPANYAYA KATILIR CEVRESİNDEKİLERİNDE KATILMASINI SAĞLARSA BELKİ SESİMİZ DUYULUR. BÖYLE BİR KAMPANYA OLMUŞ MADEM KATILALIM..