• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atanmak için kpss yardım eder misiniz?

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
Abilerim ablalarik arkadaslarım şu anda 3.sinif bitti ve ben kpss calismalaeim bitirmis bulunmaktayim yuzde 10 eksigim var sadece onunde yaz boyu denemeler test kitaplark koni tekrari derken bitiricem ve hedefim 88 89 dan asagi almamak size sorum ise tabiki allahinda izni ile 87 ve ustu atamam olur dimi insallah 89 larla yada sizfe kpssyle vakitmi kaybettim yoksa litfen yardim edin

Her saman aciliyo gorende kadro acilmiyo zannedecek ya atananlar nasil ataniyor kardesim az takio edin ya 2 sene boyunca suren atamalarda en az 50 cevre nuhendisi ataniyor oyle veya boyle

@burhaneddin eğer kendi bölümünü takip etmezsen böyle ancak habersiz konuşursun her sene atama oluyor mesleğini sevmeye vede araştırmaya bak işte o zaman atananları görürsün 87 ile atananları görünce dersin kadro açılmış

ARAŞTIRMAYI SEVMELİSİN MÜHENDİS OLARAK..

İki yılda 50 mühendis alımına ümitle bakmak :) ümidini kaybetme tabiki hedefin yüksek olsun alımlar artarsa ne mutlu.. giderek azalması da mümkün.. sınav anında 5 dakkalık stresin 5 puan düşük almana neden olur inşallah sen yaparsın da atanırsın.. kpss tamamen yönelmeni tavsiye etmem

Biraz daha sabretmek için asgari ücret bence yetersiz. Bimdeki kasiyerler asgari ücretten fazla maaş alıyorlar. Lütfen o ücrete çalışma. Kendine ve mesleğine bunu yapma.

@Serkan Çiçekay bende çalışmak istemiyorum sorun paradan çok yaptığım angarya işler. Herkes çalış tecrüben olsun diyor ama tecrübe olucak bişey yapmıyorum hala , bu işten çıksam ikinci bi tercih kpss ye hazırlanmak hangisi mantıklı bilemiyorum.

FAruk Çelik açıklamış.. 874 Ziraat Mühendisi.. 330 gıda 96 su ürünleri alıyor.. Şimdi Ziraatçiler arasında 86 puanla 11. sırada oluyorsunuz mesela.. Adamların puanları 60'a düşecek.. Bizim bu kaderimiz nedir adostlar ? Bizim bölümden neden almıyorlar ? O kadar gelişiyor betonlaşıyor Türkiye deli gibi ihtiyaç da var... nedir yani bizim kaderimiz :)

Bir hocam da yakında havza planlama kurulları oluşturulacak ama onu da özelleştirmeye gidebilirler dedi.. CSB da şehircilik üzerine ağırlık veriyor çevre faaliyetleri sosyal sorumluluk projelerinden öteye gitmiyor böyle olunca da kadro açılmıyor

Arkadaşlar atanmak istememizin tek sebebi eminim ki para çoğumuz belki işinden memnun ama maaş devletin 3 te 1 i olunca gözümüz hep orda doğal olarak. Ama her şeyde bir hayır vardır biz çoğumuz bilmeyiz belki ama eskiden öğretmen asker polis memur ek iş yaparmış parasızlıktan son 15 yıldır memurluk revaçta ama dünyanın gidişatı ortadoğunun durumu ülkemizde maddi manevi çökmüşlük bizi çok uzaklara götürmez o yüzden üzülmeyin çok da şey yapmayın :) :) :)

@TAÇ yorumunuzu okuyunca yüzüm güldü, babam derdi ki "Eskiden 100 kerpiç sayabileni öğretmen yaparlardı."
Ben öğrenciyken idealist takılan şu çalışkan tiplerdendim, memuriyet mi asla özel sektörde kariyer yapacağım ben :cool:
Ne mi oldu özel sektördeyim; mühendiscilik oynuyorum :(