• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atanmak için kpss yardım eder misiniz?

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
Abilerim ablalarik arkadaslarım şu anda 3.sinif bitti ve ben kpss calismalaeim bitirmis bulunmaktayim yuzde 10 eksigim var sadece onunde yaz boyu denemeler test kitaplark koni tekrari derken bitiricem ve hedefim 88 89 dan asagi almamak size sorum ise tabiki allahinda izni ile 87 ve ustu atamam olur dimi insallah 89 larla yada sizfe kpssyle vakitmi kaybettim yoksa litfen yardim edin

@berataltas

Neye yardım edelim dostum, kadroyu açan biz değiliz, sınavı hazırlayan biz değiliz. Bugüne kadar ortalama 88-89 lar ile atanan oldu ama bir dur, önce bir sınavına gir sonra kadroların açıklanmasını bekle. Puanını al da, ona göre yap planlarını. Dereleri görmeden paçaları sıvamamanı öneririm.

@berataltas Yapabileceğin en mantıklı iş okulun da çok güzel bir zamanda bitecekmiş yazında çalış okul açılınca da okulu salla dershaneye git ders çalış ama 90 dan aşağı alma ki korkun olmasın. Allah emeklerini zayi etmesin.

Eyvallah cok tesekkur ederim bende bundan bahsediyodim yani hedefim zaten minumum 100 net insallah Allahin ziniyle insallah Allahr azi olsin

arkadaş çalışman geleceğin için hazırlık yapman çok güzel. Ama bir şeyi unutma. Yarın bugünden daha genç olmayacaksın. Üniversite zamanındaki rahatlık da bir daha emekliliğe kadar geri gelmeyecek. Emeklilikte ise genç olmayacaksın. İyi değerlendir bu dediğimi de. Her şey para değil bu hayatta

Merhaba bi konu hakkında fikirlerinizi almak istiyorum . Özel bir firmada iş buldum daha kurulum aşamasında ve benimde ilk iş tecrübem olucak ama ilk günden patronun her işi yaptırması hiç hoşuma gitmedi daha kurulmadıgı için kendi bölümümle alakalı bi işte yok ıvır zıvır her şeyi yaptırcak bana orası açılana kadar ve maaşta askeri ücret. Ben bu işi zar zor buldum evet ama çok mutsuz gidiyorum sizce yol yakınken işi bırakıp KPPS ye mi hazırlanıyım yoksa bu işte kendimi geliştiriyim mi ?

@gokce333 MERHABA. öncelikle kpss ataması ne yazık ki zor. Siz derecede yapsanız devlet alımları çok çok çok az olduğu için umutlar azalıyor ama imkansız değil. Özel sektör geneli böyledir. Yeni kurulduğu için temelden sn bileceksin her işi ve patronun sağ kolu olabilirsin. Biraz zaman tanı hem şirkete hem kendine. Şirket faaliyete tam başlar sende patronun gözüne girdin mi devlet dairesinde maaşın üç katını rahat kazanırsın. Tabi bu patronun kişiliğine ve karakterine de bağlı. Benim tavsiyem iş bulmadan çıkma. Birazda zaman tanı .

İlk iş deneyimleri genelde kötü oluyor. Fakat bundan sonra çalışacağın yer için zemin hazırlamış oluyorsun. Piyasadaki iş ilanlarının çoğu deneyimli mühendis arıyor. Biraz sabretmende fayda var.

Gökçe hanım bende Mersinde çalıştım. Mersin iş imkanı olarak bazı bölgelere göre iyi bazı bölgelere göre kötü. Ama iyi firmaların olduğu bir yer. Kendini geliştirirsen oralara geçmen kolay olur. Arıtma işi yazın yoğun ve yorucu olur. Şimdiden kolay gelsin.