Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atatürk üniversitesi - biyolojik prosesler ders notu

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Nuri Kartal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Arkadaşlar dün hocamdan rica minnet aldığım notları da ekleyeyim. 3. sınıfın şartlı derslerinden olan dersten elinizde fazlasıyla notun olması kardır ;)

Ekli Dosyalar:

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bizim hocalarımız candır. :)

3. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Hangi hocadan almıştınız ?

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Anaerobik Filiz hoca, Alper hocam , Ergün Hocam, Şahset Hocam, Erdem hocam hepsinden ders aldık :)

5. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Filiz hocaya bilmem de diğerlerinden bende ders aldım ama içlerinde Şahset hocam fena daha ondan aldığım derslerden hiç başarı gösteremedim :D

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Şahsetin asistanlığından belliydi ne olacağı :)

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Şahset Hoca candır ya dersine iyi kulak vermek lazım :)

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Hocalığını bilemicem ama gözetmenliği çok fenaydı :) bir insan 4 sene gülmeden nasıl durur anlayamadım.

9. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

yok şimdi de her derste gülüyor şakalar yapıyor filan yani arada da olsa yapıyor böyle güzellikler filan :D

MuhammedEsengun bunu beğendi.
  10. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Ben bu sayfayı bir mail şeklinde Şahset hocaya göndereyim bari :D

11. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kadir bey yollayabilirsiniz ben Şahset hocamdan oldukça memnun bir öğrenciyim daha 1 dersinden bile geçememe rağmen o yeteri kadar güzel anlatıyor ama kısmet işte ben geçemiyorum :(

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:kptmya: hakkında hayırlısı

13. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Şahset hocamından dersinden geçebilmem için gerekli yöntemleri bilen varsa söylesin yoksa yine kalacam :(

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

önemli dediği her noktaya harfi harfine çalış, konuyu anlamaya bak. not aldıklarına iyi çalış yada iyi not tutan bir arkadaşından notlarını al ;)

Atatürk üniversitesi - biyolojik prosesler ders notu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk üniversitesi - hava kirliliği ve kontrolü ders notu

Arkadaşlar Erzurum Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerde anlatılan slaytları elimden geldiğince sizinle paylaşacağım. Mağlum özellikle Atatürk Üniversitesi öğrencileri olarak bazı derslerin notlarını zor temin ediyoruz ya da temin etsek bile bilgi paylaşımı yapmayalım çanı yükseltmeyelim diye bilgi saklanıyor. Bu sebeplerden dolayı elimde Çevre Mühendisliğine...
  2. Atatürk üniversitesi - sayısal yöntemler ders notu

Ders notlarını paylaşmaya devam, Şimdilik 2 slayt ekledim. Devamı gelecek... Elime Geçen bir kaç not daha var onları da paylaşayım, vizeler yaklaştı belki yardımı olur.
  3. Atatürk üniversitesi - modelleme ders notları

Şuanlık elimde sadece göl modellemesine dair slayt var zamanım olduğunda defterleri taratarak daha çok ders notumu paylaşıma sunacağım..
  4. Atatürk üniversitesi - toksikoloji ders notları

2. sınıf dersleriyle paylaşımlara tam gaz devam..
  5. Atatürk üniversitesi - katı atık yönetimi ders notu

Katı Atık ders notları. En son olan bütün notların word e cevrilmiş hali baya zamanımı almıştı onu yapmak :)