Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj sistemi hakkında

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Abdulkerim Doğam tarafından paylaşıldı.

1. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

Lisanlı Tat firmasında çalışıyorum. Geçici faaliyet belgesi 30.05.2013 tarihinde çevre izin lisansı ise 01.10.2013 tarihinde alınmış. geçici faaliyet belgesi alınmadan önce de tesise atık kabulü ve satışı yapılmıştır. Ben Atık ambalaj sistemine veri girişi yaparken 2013'ün tüm bildirimlerini mi yapacağım yoksa sadece geçici faaliyet belgesi alındıktan sonra ki miktarları mı gireceğim ?

2. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

Geçici Faaliyet Belgesini aldığın tarihten itibaren sorumlusun.

3. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

Atık ambalaj sistemi hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ambalaj atığı verş kayıt sistemi hakkında

merhaba; ambalaj veri kayıt sistemine girdiğimde raporlar kısmında 5B(eski), 5B1 kısımları var bunlar firmanın giriş miktarları fakat eski ve 1 demesi neyi ifade ediyor? şimdiden teşekkür ederim.
  2. Atık ambalaj sistemi

TAT ve Ambalaj gdt lerinde çalışanlar için yazıyorum. http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr den bildirim yapabilen varmı acaba? Ek 7B'yi doldurmaya çalışırken kaynakta ayırma seçtikten sonra kimden alındı kısmına belediyenin adını giriyorum ancak sanırım bulması gerekiyor ve bulamıyor sistemde değişiklik yapılmış. benimle aynı sorunu yaşayan varmı? TAT'da çalışan arkadaşlardan haber...
  3. Atık Ambalaj Sistemi

İyi Günler, Benim bir firmam sistemden hiç anlamadığı için 2010 yılında kendi kendilerine yanlış bildirim yapmışlar (kg gireceklerine tane olarak girmişler), üzerine her yıl bildirim yapmışlar ama hiç belgelendirme yapmamışlar. Bu sene bizden danışmanlık hizmeti alınmaya başlanmasıyla, çok fazla belgelendirme miktarından, yanlışlığı farkettik. Ambalaj atık sistemindeki problemden dolayı il...
  4. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  5. Atık ambalaj sistemi ek 5-d

Firmamız hem ihracat yapmakta hem de yurtiçi piyasasına ürün vermektedir. Atık ambalaj beyan sisteminde EK 5-D formunda "satın alınan ambalaj miktarı" hanesine, X firmasından aldığımız ambalaj miktarını mı, yoksa bu firmadan aldığımız miktarın sadece yurtiçinde piyasaya sürdüğümüz kısmını mı yazacağız?