Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık beyan kodu

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Deniz Mert tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Mert

Deniz Mert CMNet Üyesi

Değerli arkadaşlar maden suyu sevkiyatı yapan firmaların atık beyan kodu alma yükümlülüğü var mı hangi yönetmelik bu konuya bir atıfta bulunmuş olabilir.

Atık beyan kodu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atik envanteri için atık kodu belirleme

Atık Envanteri oluşturulması Atık Yönetimi açısından büyük önem taşımaktadır. İnternetten derlediğim ve edindiğim bilgiler doğrultusunda bu konuyu etraflıca değerlendirelim. Öncelikle tesis veya işletmelerde bir atığa karşılık gelen atık kodunun belirlenmesi için [COLOR=DarkRed]"Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin...
  2. Atık Beyan Sistemi

Merhaba Arkadaşlar; Danışmanlığını yapmış olduğum işletmelerin beyanlarını yapmak için sisteme girmeye çalışıyorum. Sistemde sorun var herhalde. Bilgi için Bakanlığı arıyorum telefonda herkes birbaşkasına yönlendiriyor :). Nihai kişiye ulaşıyorum o kişide yerinde olmuyor. Benim gibi sistem sorunuyla karşılaşan var mı? Teşekkürler...
  3. atık akümülatörlerin kırılıp kurşunları alındıktan sonra çıkan plastik dış aksamlarının atık kodu

atık akümülatör geri dönüsüm tesisinde akülerin kurşunları çıkarıldıktan sonra dış plastikleri kırılıp yıkanarak depolanıyor.bu plastiklerin atık kodunu bulamadım ve ne sekilde bertaraf edilecegi veya görüdönüşümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim yada bu palstiklerin analizini yapan yerler varsa burda paylasırsanız sevinirim
  4. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Atık beyan formu

herkese merhaba ,atık beyanlarıyla ilgili birkaç sorum olacaktı, daha önce hiç beyan girmedim o nedenle sizin tecrübelerinize başvurmak istedim. Danışmanı olduğum firmanı birisinde daha önceki danışmanı 2011 yılı atık beyanında atıkları tesis içinde göstermiş. Daha sonrasında bu atıklar verilmemiş herhangi bir belge olmadığı için bende 2012 için tesiste stoklanıyor şeklinde gösterdim ve...