Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık bildirimleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

bir işletmenin yapılması gereken atık beyanları nelerdir? hangi bildirimlri hangi sürelerde yapmamız gerekir?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Çevre Yükümlülükleri Takvimi ektedir.

Ekli Dosyalar:

Gülsevil Çetin Yazgan bunu beğendi.
Atık bildirimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atık bildirimleri

merhabalar, ben geçici çalışma izni olan bir tat firmasında yeni işe başladım benden önceki çevre muh arkadaş bana bildirimleri girerken her ayın bildirimlerinin takip eden ayın 15ine kadar girilebelicegini soyledi ancak bugun baska bir çevre muhendisi ise her ayın bildirimlerinin o ayın 25 ine kadra oldugu söyledi bana bu konuda bilgi verebilir misiniz şimdiden teşekkür ederim
  2. Şantiyelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Bildirimleri

İsg konusunda çalışmak isteyen ya da çalışan arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi ve uzmanlıkların paylaşılması açısından böyle bir konunun faydalı olacağını düşünüyoruz. Konusunda uzman arkadaşlarımızın da desteklerini esirgememelerini rica ediyoruz. Öncelikle inşaat firmasının İSG uzmanıyla yaptığı sözleşmeyi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına göndererek onaylatması gerekmektedir. Bu...
  3. Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ?

Arkadaşlar atık yağların tesislerde depolanma süresi yönetmeliğe göre 3 ay.. ancak taşıma şirketi bu yağı aldıktan sonra ne kadar süre tankında yada aracında bekletebilir. ?
  4. Tehlikesiz atık bildirimleri hk.

Merhaba, Bildiğiniz gibi Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği’n 8. maddesi gereği tehlikesiz atık üreticileri, tehlikesiz atık beyan formunu her yıl takip eden yılın en geç Mart ayı sonuna kadar bir önceki yıla ait bilgileri içerecek şekilde Bakanlıkça hazırlanan internet tabanlı program kullanarak beyan yapması gerekmektedir. İlgili yükümlülük 01.01.2013 tarihinden itibaren...
  5. Unvan değişikliği [atık bildirimleri hk.]

Merhaba Arkadaşlar; A firmasının bildirimlerini yaparken; Firmanın sadece unvanı (B) değişmiştir (üretim, kapasite, adres vs. aynı). A Firmasının Ambalaj Bildirim ve Çevre Bilgi Sistemlerine girdiğimde firma bilgilerini güncellemek istiyorum, lakin ÇBS sisteminde sadece tesis bilgilerini güncelleyebiliyorum, firma bilgileri pasif. Ambalaj Bildirim Sisteminde de bazı bilgileri...