Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık plastik şerit hk.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar atık plastik şeritler ne yapılmalı? Bunları satabiliyor muyuz? Satabiliyor isek bunu hangi firmalar almaktadır. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz?

2. mnemonic

mnemonic CMNet Üyesi

Bu ürünlere ait resimleri paylaşabilirseniz yardımcı olabileceğimi düşünüyorum

3. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

PE ya da PP olanlar değişiyor. Alan firmaya bağlı

Atık plastik şerit hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Atık, plastik ambalaj ve lastik atıklarından yakıt üretimi

Evsel Atık, plastik ambalaj ve lastik atıklarından yakıt üretimi (mazot) konusunda Türkiye de bir izin ya da bununla ilgili üretim yapan var mı bu konuda beni bilgilendiriseniz sevinirim. Ya da böyle bir tesis kurabilmek için izin alınabilir mi? Serdar Meriç
  2. atık akümülatörlerin kırılıp kurşunları alındıktan sonra çıkan plastik dış aksamlarının atık kodu

atık akümülatör geri dönüsüm tesisinde akülerin kurşunları çıkarıldıktan sonra dış plastikleri kırılıp yıkanarak depolanıyor.bu plastiklerin atık kodunu bulamadım ve ne sekilde bertaraf edilecegi veya görüdönüşümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim yada bu palstiklerin analizini yapan yerler varsa burda paylasırsanız sevinirim
  3. Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ?

Arkadaşlar atık yağların tesislerde depolanma süresi yönetmeliğe göre 3 ay.. ancak taşıma şirketi bu yağı aldıktan sonra ne kadar süre tankında yada aracında bekletebilir. ?
  4. Şerit ihlaline tweet'le ihbar :)

[SIZE=16px]Acil durumlar için ayrılan emniyet şeridini ihlal eden sürücüler, vatandaşlar tarafından fotoğraflanıp Twitter üzerinden ihbar edilecek. [FONT=Verdana]İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne bağlı Beyaz Masa Birimi, emniyet şeridi ihlalleriyle ilgili yeni bir uygulama başlattı. [FONT=Verdana]Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan İBB Trafik...
  5. Plastik geri dönüşüm tesisleri atık kodları

merhaba arkadaşlar plastik ambalaj atıgı geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum. GFB de ki atık kodumuz 15 01 02(plastik ambalaj) biz bu kod dışında başka hangi kodları alabiliriz bunun için ne yapmalıyız. şimdiden teşekkürler.