Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık su arıtma yapılarının projelendirilmesi (ahmet samsunlu)

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Mk1453 tarafından paylaşıldı.

1. Mk1453

Mk1453 CMNet Üyesi

E-kitap olarak pdf dosyası şeklinde elinde olan arkadaşlar var mı? Acil ihtiyacım var teşekkür ederim.İlgilenen herkese..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

e-kitap paylaşımına müsaade etmiyoruz. üzgünüz..

Mert Erdoğan bunu beğendi.
  3. Mk1453

Mk1453 CMNet Üyesi

Fatih Bey anlıyorum lakin çok acil ihtiyacım var elinde olan arkadaş varsa mesaj yolu ile iletişime geçip göndermesinde sıkıntı yoktur umarım. Teşekkürler

sılho ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  4. sılho

sılho CMNet Üyesi

FATİH BEY ALLAH RIZASI İÇİN ÇOCUĞUN BAŞI İÇİN LÜTFEN

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar e-kitaplarda başkalarının hakları var. Kusura bakmayın buna müsaade edemem. Kitap elimde de yok zaten elinde olan birisini biliyorsanız forum haricinde başka türlü temin edebilirsiniz buna karışamayız.

İlk mesajda daha önce e-kitap paylaşımı da yapılmamıştı benim ki sadece genel bir hatırlatmaydı. Bilmenizi isterim.

6. Taylan Sağlam

Taylan Sağlam CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu kadar yazacağınıza 50 tl (5 günlük sigara parasına yılların emeği) verin kitap sizin olsun hocamız da kazansın siz de kazanın. Saygılar.

Atık su arıtma yapılarının projelendirilmesi (ahmet samsunlu) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ayrık sistem kanalizasyon yapılarının projelendirilmesi

Bir yerleşim bölgesinin kanalizasyon şebekesinin yapılabilmesi için bu beldenin basınçlı içme suyu şebekesine sahip olması, akışın gerçekleşebilmesi için yeterli debinin toplanması ve projelendirmede dikkate alınacak gelecekteki nüfusun iskan edileceği bir imar planının bulunması gerekir. Kanal döşenecek veya döşenmeyecek sokaklar; mevcut durumları, imar durumu, sokak genişliği, oluşacak...
  2. Ahmet Yesevi üniversitesi/Kazakıstan

Ahmet Yesevi üniversitesi bünyesinde bulunan cevre muhendıslıgı fakultesı 2007 yılında egıtıme baslamıstır.daha once ekolojı fakultesı olarak egıtım ogretım yapılmaktaydı. üniversite kazakıstanın türkistan şehrinde bulunmaktadır.fakülte ise yaklaşık 30 km uzaklıkta Kentav şehrinde yer alıyor.turk dunyası devletlerı ıcın ozel statulu kurulan okul Turkıyeden de belırlı kontenjanla ogrencı...
  3. Kanalizasyon sistemleri projelendirilmesi

SINAV SORULARI NASIL BULABİLİRİM ?