Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık su hakkında tezi olan var mı arkadaşlar

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında İbrahim Sarı tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Sarı

İbrahim Sarı CMNet Üyesi

Başlıkta da söylediğim gibi, atık su hakkında tez alacağım fakat yardımcı olabilecek var mı

2. ÖZ_ALTIN

ÖZ_ALTIN CMNet Üyesi

Arıtma tesisi üzerine mi yani tasarım mı yoksa belli bir proses hakkında bir tez mi ?

3. İzzet Şener

İzzet Şener CMNet Üyesi

atıksu artıma çamuru var ama işine yarar mı ?

4. İbrahim Sarı

İbrahim Sarı CMNet Üyesi

Yarar tabii ki de gönderirseniz memnun olurum Öz_Altın belli bir proses hakkında tez daha doğrusu atık su altında tez aldım ama konumu belirleyeceğim hangi proses üzerine olduğunu falan onun için araştırma yapıyorum.

5. İzzet Şener

İzzet Şener CMNet Üyesi

peki madem yarıyacak gönderiyorum sadece arıtma çamuru ama tezimmm

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  6. İbrahim Sarı

İbrahim Sarı CMNet Üyesi

Çok Teşekkür ederim :)

7. İzzet Şener

İzzet Şener CMNet Üyesi

Rica ederim umarım işine yarar...

Atık su hakkında tezi olan var mı arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  2. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
  3. Isg Bitirme Tezi Hakkinda Düşünceleriniz ?

BİTİRME TEZİM OLARAK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM??
  4. Metot validasyonu ve ölçüm belirsizliği konularında eğitim dökümanı olan arkadaşlar

Ölçüm belirsizliği ve metot validasyonu iöçin örnek rapor ve eğitim dökümanları konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  5. Sbr hakkında bilgisi verebilecek olan?

proje hazırlıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?