Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

atık yağ kategori analizi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında mevlut_d tarafından paylaşıldı.

1. mevlut_d

mevlut_d CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar elinde atık yağlar için kategori analizi yapan laboratuvarların listesi olan var mı? Paylaşırsa memnun olurum.
    Herkese kolay gelsin...

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

bulunduğunuz il neresi?

bu adresten sorgulama yapabilirsiniz.

Not: Kapsamı "Atık yağ" seçin ve ilinizi seçin. Yetkili laboratuvarlar çıkar. Tıkladığınızda iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Link> http://www.lab-cevreorman.gov.tr/yonetim/sorgu.asp

3. mevlut_d

mevlut_d CMNet Üyesi

teşekkür ederim tarık bey

atık yağ kategori analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Toplama Turlarının Planlanması ve Maaliyet Analizi

Yerel ve bölgesel katı atık bertaraf sistem ve tesislerinin planlanması aşağıdaki noktaları dikkate alır: a.) Yer ile ilgili ödevler b.) Kapasite ile ilgili ödevler c.) Transportla ilgili ödevler d.) Tur planlaması ile ilgili ödevler e.) Uzaklaştırma ile ilgili ödevler f.) Toplama ile ilgili sistemler Prof.Dr. Ertuğrul Erdin tarafından hazırlanan dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Atık su analizi tablo-19

Arkadaşlar tablo 19'a göre atık su analizi yaptırmak istiyorum. Yetkili laboratuvarlardan aldığım tekliflerde ölçülen parametrelerde farklılıklar görüyorum örneğin son taslakta civa ve sülfat yer almıyor fakat teklifte civa ve sülfat ölçümü var. Başka bir örnek son taslağa göre renk var fakat labtaki teklifte renk ölçümü baz alınmamış. Yardımcı olursanız sevinirim. Not: Teklif veren lab....
  3. lll. Kategori Atık Yağlar

Merhaba Arkadaşlar, 3. Kategori Atık Yağlar ile ilgili yaptığım bir çalışma için bana, 3. Kategori yağlara verebileceğiniz örnekler var mıdır? Tabloya göre tamam ama,mesela geri kazanım tesislerindeki DİP ürün gibi bu bunun benzeri pratikte bildikleriniz varsa onların cevabını alırsam yeter. Teşekkürler,
  4. Iii. kategori atık yağlar

Arkadaşlar, öncelikle herkese kolay gelsin. Bi maruzatım olacaktı. Firmamda III. Kategori atık yağlar oluşmaktadır ve bu tehlikeli atık sınıfına giren atık yağların lisansli bir bertaraf tesisine 6 ayda bir gönderilmesi gerekmektedir diyor bakanlık. Fakat bizim firmada yılda ancak 100 lt gibi az bir miktarda çıkıyor atık yağ ve bunun 10-20 tonluk lisanslı araçlarda bertaraf tesisine...
  5. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..