Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıkların Kompostlanması

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Eki Görüntüle 11862

Dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz. Toplam 28 sf

2. öznur aydoğan

öznur aydoğan CMNet Üyesi

Merhaba Fatih Bey;
    eklediğiniz dosya oldukça faydalı, ancak şifreli,
    şifresini de yazarsanız çok sevinirim...

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Şimdi denedim okumak yada çıktı almak için şifre istemiyor. Düzenleme yapmaya çalışırsanız şifre ister buda normal. Bunun şifresini bende bilmiyorum maalesef.

Atıkların Kompostlanması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıkların toplanması

fabrikamızdaki yağlı bez, eldiven, kağıt,naylon vb atıkları çıktığı yerde toplamak için belirli yerlere varil koyulsa daha sonra dolduğunda geçici depolama alanına taşıyacağız.Varillerin karışmamas ve daha dikkat çekici olması için değişik renklerde boyamayı üzerine öyle yazı yazmayı düşünüyorum.Ancak merak ettiğim birşey var.İstediğim rengi seçebilir miyim.Yoksa bunlar için belirlenmiş bir...
  2. Ambalaj Atıkların Beyanı

Merhaba, Şubat ayı Ambalaj atık beyanı yapılacak malumunuz. Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmeliği şu an taslak halinde ve netleşmedi son hali.Bu taslağa göre piyasaya sürenlerin TAT firmaları tarafından sisteme girişi mümkün olmayıp yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından veya belediye ile yapılan anlaşma ile türlü aktiviteler ve kaynakta ayrı toplama çalışmalarına katılacak ve ve sisteme...
  3. evsel atıkların yakılması

mrb arkadaşlar evsel atıkların kazanda yakılabilirliği hakkında bilgisi olan varmı?
  4. Tehlikeli atıkların sınıflandırılması

http://www.cevresehircilik.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1657 adresinden alınmıştır. Güncelleme : 11.05.2012
  5. Atıkların taşınması

Merhaba , Tesis kayıtlarında bir merkez ve şube olmak üzere iki lokasyonda bulunan bir geri dönüşüm fabrikası için, tesisler arası atık taşımada (tehlikeli ve tehlikesiz olmak üzere) tesis kendisine uatf formu düzenleme yoluna mı gitmeli, ve aylık kütle balanslar taşınma aşamasında iki lokasyondan birden yapılmasında bir sakınca yaratır mı? bilgisi olan olmayan herkese şimdiden...