Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtma sistemleri sunum

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Ercan Selvi tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Konvansiyonel Arıtma (klasık) Avantaj ve dezavantajları verimleri
    Çamur Susuzlaştırma Yöntemi avantaj ve dezavantajları verimleri
    Elektrokoagülasyon Sistemı
    Bu konular hakkında elinde sunum olan arkadaşlar var mı ?

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sunum formatında bir çalışma yok fakat ekteki dosya işinize yarayabilir.İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

• 13.doc
      13.doc
      Boyut:
      306,5 KB
      Okunma:
      168
  3. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

aliosmanyayla teşekkür ederim aynı word bende de var inanın :) bundan bir kaç şey ekledim fakat eksik yan çok bir de elektrokoagulasyon ile ilgili hiç kaynak yok.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bunlar da elektrokoagülasyon ile ilgili çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

5. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

teşekkürler gerçekten

Atıksu arıtma sistemleri sunum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  2. Çuval kirma geri dönüşüm tesisleri atiksu sistemleri

ARKADAŞLAR ÇUVAL KIRMA YIKAMA TESİSİ İÇİN ATIKSU ARITMA TESİSİ YAPIMINDA ÇALIŞMIŞ VEYA PROJELENDİRLMİŞ PROJESİ UYGULANMIŞ SONUÇ ALMIŞ OLAN VARMI? BİZ 1 TANE YAPTIK ÜZERİNDE 3 AYDIR ÇALIŞIYORUZ GELEN ATIKSU DEĞİŞKENLİKLERİNDEN ÖTÜRÜ PROBLEM YAŞIYORUZ... FİKİR VEREBİLCEK OLAN VARMI ?? deltamuhendislik@hotmail.com Tayfun ÇENGELCİK ÇEVRE Y. M.