Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atiksu aritma tesisi çökeltme tanki çift sira savak hesabi yardim!!!

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında akesinti0618 tarafından paylaşıldı.

 1. akesinti0618

  akesinti0618 CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhaba çökeltme tankında savak yükünü sağlamak amacıyla çift sıra savak yapmak durumundayım fakat elimde yeterli bilgi yok . tasarım konusunda yardım edebilecek olan var mı ?
   
  A_K Özalp bunu beğendi.
 2. TecnoB

  TecnoB CMNet Üyesi

  Çökeltme Tankının Çizimini Gönderirseniz Savak Yapınız Hakkında Yardımcı Olabilirim...
   
Atiksu aritma tesisi çökeltme tanki çift sira savak hesabi yardim!!! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

  Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
 2. atıksu arıtma tesisi asit baz depolama tankı

  Merhaba arkadaşlar, Atıksu arıtma tesislerinde sülfürik asit ve sodyum hidroksit tankı aynı yerde üstelik de otomasyon sisteminin olduğu alana koyulabilir mi? Yeterli derecede havalandırma yapıldığı halde yine de bir tehlike arz eder mi? Ayrıca 1,5 m. x 1.5 m olan bu tanklarda asit ve baz'ın ağzı açık olur mu? Kapalı olursa patlama riski arz eder mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.. İyi...
 3. Atıksu arıtma tesisi proje yardım

  Atıksu arıtma tesisi dizayn etmemiz ve autocad te çizimlerini yapmamız isteniyor. Elimde proje var fakat autocad im zayıf. Yararlanabileceğim autocad çizimlerine ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
 4. Giriş ve çıkış savak yapıları (çöktürme tankı)

  Çöktürme Tankı giriş ve çıkış yapılarının hesaplamasına ekten ulaşabilirsiniz.
 5. Endüstriyel atıksu arıtma tesisi hatta çamur tıkanması yardim

  Arkadaşlar arıtmada Alüminyum Sülfat ve Poli Dozaj Hattında Yılların Getirdiği Çamur Tıkanması Olmuş Ufak Bir Hortum Kadar Geçecek Yer Kalmış Acaba Bu Hattı Nasıl Açabiliriz. Yada Arkadaşlar O Çamuru Herhangi Bir Kimyasal ile çözebilirmiyiz? yardımcı olursanız çok sevinirim.