Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtma tesisi proje örneği

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında meelih tarafından paylaşıldı.

 1. meelih

  meelih CMNet Üyesi

  atıksu arıtma tesisi projesi örneği olan arkadaşlarımız yardımcı olursanız sevinirim
   
 2. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

 3. Volkan GÜLTEKİN

  Volkan GÜLTEKİN CMNet Üyesi

  bsrklc016 ve Melis Kara bunu beğendi.
Atıksu arıtma tesisi proje örneği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı!

  Arkadaşlar adana ve çevresinde Ek-1 Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayı alabilecek bir firma var mı? Firmanın kendisi bitkisel yağ üretimi yapmakta olduğu için Ek-1'e dahildir.
 2. Paket Evsel Atıksu ArıtmA Tesisi Proje Onayından Muafiyet ?

  Arkadaşlar Merhaba Paket Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Proje Onayından Muaf Olmak İçin Hangi Yolları İzlemeliyiz Yardımcı Olursanız Sevinirim.
 3. Atıksu arıtma tesisi proje onay dosyası devri ve deşarj izni

  Merhaba. şantiye da mevcut 150 kişilik paket biyolojik atıksu arıtma tesisi 2011 yılında alınmış ve proje onay dosyası yapılmış. fakat deşarj izni alınmamış. öncelikle bu arıtmayı kuran firmanın görevi değil mi? bir istanbul firması ve proje onay dosyasından anladığım kadarıyla ilk atıksu arıtma satışını bize yapmışlar. şu an hiçbir şekilde şantiyemize gelip bakım yapamayacaklarını tesisi...
 4. Atıksu arıtma tesisi proje yardım

  Atıksu arıtma tesisi dizayn etmemiz ve autocad te çizimlerini yapmamız isteniyor. Elimde proje var fakat autocad im zayıf. Yararlanabileceğim autocad çizimlerine ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
 5. Atıksu arıtma tesisi proje onayı süreci

  Arkadaşlar mevcut arıtma tesisimize ek yapacağıız ve atıksuyumuzun geri dönüşümünü sağlayacağız bu süreçte üniversitelerin cevre muhendislik bölümleerinden onay almak gerekiyormuş sanırım bu süreç hakkında bilgisi olan varmı acaba ? Teşekkürler