• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu deşarj izni hk.

Arda Ünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Dönüşüm Danışmanlık
Arkadaşlar merhaba,

Atıksu deşarj izni başvurusu yaptım ve sonuç olarak eksiklik bildirimi geldi. Gelen eksiklik bildiriminde madde 9-10-12 kısmının formata uygun olmadığını söylediler. Bunun için nasıl bir format var nasıl ulaşabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

1.ç maddesinde detaylara ulaşabilirsiniz

Özgün Yağız ÖZGÖRENBurada anlamadığım nokta şu; ben direk bu listeyi mi dolduracağım yoksa burdaki bilgileri ayrı bir a4 olarak mı yazacağım. 9-10 ve 12. maddeleri ayrı word dosyalarında taahhütname şeklinde doldurarak kaşe-imza yaptırdım. Liste üzerinde dolduracaksam eğer 12. maddeyi oraya nasıl işleyeceğim. Tam olarak anlayamadım.