Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu numune alma ve analiz fiyat teklifi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ozguralici tarafından paylaşıldı.

1. ozguralici

ozguralici CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    Nevşehir/avanos ilçesinde paket atıksu arıtma tesisi bulunan bir firmadan evsel nitelikli, su kirliliği kontrolü yönetmeliğine göre tablo 21.5 e göre 2 saatlik kompozit numune alınacaktır. konuyla alakalı lisanslı firmalardan teklif beklemekteyim. hepinize iyi çalışmalar dilerim.
    tel: 5436111884 ozguralici@hotmail.com

Atıksu numune alma ve analiz fiyat teklifi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2011 çevko kapasite ve fiyat teklifi

selamlar, benim çalıştığım tat firması cevko ile anlasmalı çalşıyor ve biz bi belediye ile anlasmalı olarak o belediyenin yerleşim yerleri ve marketlerindeki ambalajlarını topluyoruz. 2011 kapasite ve fiyat teklifini hangi tonajlara göre dolduracağız. çevko ile anlasmalı tat firmasında çalışan arkadaslar varsa yardımcı olabilirlermi?
  2. Ambalaj atığı belgelendirme ve fiyat teklifi

Bir ambalaj atığı tat'inde çevre mühendisi olarak çalışıyorum ve işe yeni başladım. 9 tane firmanın danışmanlığı yapan bir firma benden bu 9 firmanın ambalaj atıklarını belgelendirmemi istedi ve fiyat teklifi istedi. Şimdi fiyat teklifi yaparken herbir firmanın belgelendirmemi istediği atık için ayrı ayrı mı teklif göndereyim yoksa danışman firmaya tek bir fiyat teklifi mi göndereyim?...
  3. AAT Numune Alma Sıklığı

Merhaba Arkadaşlar, Su Kirliliği Kontrol Yönetmeliği İdari Usuller Tebliğine göre; Numune alma sıklığı MADDE 5 – (Başlığıyla birlikte değişik:RG-12/5/2010-27579) (1) Çevre İzni belgesi alan kurum, kuruluş ve işletmeler için debisine göre numune alma sıklığının aşağıdaki Tablo 1’e göre yapılması gerekir. şeklinde. Ancak İşletme debisi olarak arıtma tesisi kapasitesi mi, ( yani proje...
  4. Numune alma ve analiz metodları tebliğine göre iç izleme

Arkadaşlar merhaba. Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Numune Alma ve Analiz Metodları tebliği madde 4 , '5)Bünyesinde laboratuarı bulunan fabrika, işletme ve tesislerden, Bakanlığımızdan deşarj iznini alanlar ve atıklarını çevre mevzuatına uygun olarak bertaraf edildiğini belgeleyenler bu Tebliğ hükümlerine göre iç izlemeleri gereği yapılacak analizleri yetki alarak kendi bünyelerindeki...