Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Autocadde Layout Görünüş getirme ve Görünüş Çizdirme

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında Noyan Temuçin tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

Autocadde Layout Görünüş getirme ve Görünüş Çizdirmeyi anllattığım diğer bir video cdleri kurcaladıkca bayağı bir video çıkıyor. Dosyayı indirmek için LAyout Görünüş

Ekli Dosyalar:

Murat Akyüz bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Videoda ses yokmu acaba? Bende ses çıkmıyor.

3. Noyan Temuçin

evet yok bunları sessiz kaydettim diye hatırlıyorum birde sesim mikrofondan çok kötü çıkıyor o yüzden:))

4. Fatih Özcan

Bir şey olmazdı keşke kaydetseydin. Ben de hazırlamıştım bir ara yükleyeyim çirkin sesimle :)

5. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Rar dosyasının içindeki exe uzantılı dosya ne oluyo. Ben açamadım videoyu

6. Fatih Özcan

Flash videolar .exe yi tıkladığınız zaman videoyu izliyorsunuz.

Murat Akyüz bunu beğendi.
  7. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Norton direkt virüs dedi :D Dur en iyisi kaldırıp öyle açayım.

8. Noyan Temuçin

arkadaşım norton virüs demiş olabilir ama virüslü değil nortonun community ölçer dediği bir bölümü var burada en az indirilen dosyaların ve en çok indirilen dosyaların listesi var bu dosya o listede indirilen sayısı az olduğu için ve direk .exe olduğu için öyle yapıyor istersen virüstotatalde tarattırabilirsin.
    https://www.virustotal.com/

Autocadde Layout Görünüş getirme ve Görünüş Çizdirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Getirme ve Kanalizasyon Uygulamaları

SU GETİRME VE KANALİZASYON UYGULAMALARI Yrd.Doç.Dr.F.İLTER TÜRKDOĞAN - İnş.Müh.KAAN YETİLMEZSOY Boyutlar : 16 x 24 Sayfa Sayısı : 455 Basım Yılı : 2004 Fiyat : 20 YTL (KDV DAHİL) İÇİNDEKİLER : Nüfus Hesapları Düşey ve Yatay Su Toplama Tesisleri İzale Hatları Hazneler Şebeke Sistemleri Kanalizasyon Borulara Gelen Dış Yükler ve Tespit Kitleleri...
  2. 3.boyutta görünüş çizimleri

mrb arkadaşlar üniversite 1. sınıfayım cevre müh bölümünde teknik resimle başım dertte. 3.boyut çizimlerine geçtik ve hoca internetten çalışmamızı önerdi ben bu konuyla ilgili videolu anlatım kaynağı çok aradım ama bulamadım yarım edebilir misiniz acil.. teşekkürler şimdiden:)
  3. Su getirme notları

Su getirme ders notlarına ekten ulaşabilirsiniz...
  4. Excel tablosundan autocadde hidrolik profil çizdirme

Merhabalar Kanalizasyon hatları için excelde yaptığımız hesap tablosundan autocadde hidrolik profili otomatik olarak çıkarma şansımız varmı veya hidrolik profili non-manuel çıkarma yöntemi nedir. Teşekkür ederim
  5. Su getirme projesi isteği

Merhaba arkadaşlar bana acil su getirme projesi lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.