Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avm projesi

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında gizcev tarafından paylaşıldı.

1. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

Arkadaşlar çok acil avm ptd örneği lazım yardımcı olabilr misinz?

Avm projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aat projesi

Arkadaşlar elinde endüstriyel atıksu arıtma tesisi projesi olan varmı? Bakanlık onaylı olursa daha cok işime yarar. İçinde kimyasal arıtım olması yeterli.
  2. Su Arıtımı Projesi

Arkadaşlar merhaba. Okul yıllarında üstünde uzun süre çalıştığımız ve hemen her Çevre Mühendisliği bölümünde Su Arıtımı Projesi adı altında hazırlatılan projemizi paylaşmak istiyorum. Özellikle halen okumakta olan mühendis adayı arkadaşlarıma yardımı olması dileğiyle.
  3. Bitirme projesi

Merhablar. Bitirme projemin konusu Organize sanayi bölgelerinde Plastik ve Kauçuk endüstrilerinde atık yönetiminin incelenmesi. Konuyla ilgili genel bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler
  4. Aat projesi yardım

Atıksuların arıtılması dersi projesini yaparken anlamadığım bazı şeyleri sordum. sorular uzun gibi ama cevapları eminim çok kısadır :hhhhhh: Yardımcı olursanız çok sevinirim. İlçe için atık su arıtma tesisi projesi yaparken; 1)Qh=Qevmax/n1 +Qsan/n2 +Qsızma/n3 formülüne göre hesap debisi hesaplayacağım.birden fazla sanayi kuruluşu var ve hepsinin vardiya sayısı farklı .Tüm sanayiler için ayrı...
  5. Çevre projesi

Arkadaşlar Çevre ile ilgili bir proje lazımda aklınızda olupta gerçekleştirmek istediğiniz varsa paylaşır mısınız kardeşimin ödevi de :)