Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa bulut ödüllerinde bir ödül türkiye'nin oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. dilokullari

  dilokullari CMNet Üyesi

  2zqbxbn.jpg
  Turizme cloud tabanlı çözümler sunan CloudArena, ülkemizde bu sene ilki düzenlenen Avrupa Bulut Ödülleri'nin TR bölümünde, En İyi Teknoloji Şirketi alanında birinciliği aldı. Bu ödül ile 28 Avrupa ülkesinden adaylar arasında Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.
  Cloud Arena'ya EuroCloud Awards'ın Türkiye Cumhuriyeti birincilik ödülünü getiren projesi ise HotelRunner.

  HotelRunner neye yarar?
  HotelRunner, tesisinize özel çevrimiçi içeriğinizi oldukça kolay bir şekilde yaratıp içeriği yönetmenizi, küresel bilinirliğinizi arttırmanızı, müşteri ve odalarınızı yönetip durumlarını anlık öğrenmenizi ve bütün on-line kanallardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan web tabanlı konaklama tesisi yönetim ve pazarlama platformudur.

  HotelRunner hotelim için neler sağlar?
  HotelRunner, çevrimiçi oda ve fiyat yönetimi, hoteliniz için pro bir websitesi ve Facebook otel sayfası, düşünebileceğiniz tüm online rezervasyon ve ödeme kabul edebilme olanağı, müşteri yönetimi ve ayrıca sosyal mecra görünürlüğünüzü üst noktalara çıkarmak için kullanabileceğiniz sosyal promosyon ve kuponlar sağlar. Bulut tabanlı servisimiz bilgisayarlarda, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.


  HotelRunner yeni müşteriler çekmeme nasıl yardım eder?
  HotelRunner odalarınızı kendi internet sitenizden ve Facebook vasıtasıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; global on-line satış kanalları ve acentelerle entegre olmanızı sağlar.

  HotelRunner'la motelimin odalarını satışa sunmak için için ne kadar ödemeliyim?
  Önceden satın almanızı gerektirecek hiçbir şey yok, kurulum ve yazılım yoktur. Cebinizden hiç para çıkmadan başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi hotelinize bir iyilik yapıp otel pazarlama alanında uzman bir bulut platformuna tesis yönetiminizi taşıyın.
   
Avrupa bulut ödüllerinde bir ödül türkiye'nin oldu konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Avrupa Birliği ve Türkiye'de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat

  Avrupa Birliği ve Türkiye’de arıtma çamurlarının yönetimi ile ilgili mevzuat Prof.Dr.Bülent Topkaya Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü btopkaya@akdeniz.edu.tr TEKİRDAĞ İLİ ARITMA ÇAMURLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI 17 Ocak 2011 Silver Side Hotel
 2. İklim zirvesinde Türkiye'ye ödül (!)

  Durban'da yapılan iklim zirvesi sırasında, İklim Eylem Ağı, müzakereleri olumsuz etkileyen ülkelere “Günün Fosili” ödülünü veriyor. Ödül alanlar arasında "Türkiye"de var. Güney Afrika’nın Durban kentinde süren Birleşmiş Milletler İklim Konferansı’nda Günün Fosili ödülünü Cumartesi akşamı Türkiye aldı. 700’den fazla üyeye sahip İklim Eylem Ağı (CAN) adlı grup tarafından organize...
 3. Avrupa Temiz Enerjiye, Türkiye Kömür ve Nükleer’e Yöneliyor

  Financial Times gazetesi, Türkiye'nin kömür santrallerinin rehabilitasyonuna ilişkin Güney Koreli şirketler ile imzaladığı muhatap zaptı ve iki nükleer santral projesine dikkat çekerek, "Avrupa'nın çoğu daha temiz enerjiye doğru yol alırken, Türkiye'de durum farklı" sözlerini kullandı. Ekonomi gazetesi Financial Times, "Türkiye, kömür ve nükleer enerjiye yöneliyor"...
 4. UTAY - Türkiye'de Avrupa Birliği Çevre Mevzuatına Uyumlu Tehlikeli Atık Yönetimi

  www.utay.info web sitesi 12 Temmuz 2012 itibariyle yenilenmiştir. Proje çıktıları olan "Rehber Dökümanlara" Ağustos ayından itibaren web sitesinden ulaşılabilecektir.
 5. Avrupa'da yüzde 21 türkiye'de 10 binde 1

  [SIZE=16px]Televizyon izliyor, internete giriyor ama okumuyoruz. UNESCO tarafından yapılan araştırmaya göre, Türkiye'de okuma alışkanlığı yok denecek kadar az. Avrupa'da yüzde 21 olan kitap okuma oranı, Türkiye'de sadece on binde bir. [SIZE=16px]Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu UNESCO, dünyadaki okuma alışkanlıklarını rapor haline getirdi. Rapora göre, Türkiye, kitap okuma...