Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Baca temizliği

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Burcu Atay tarafından paylaşıldı.

 1. Burcu Atay

  Burcu Atay Misafir

  Sanayilerde baca temizliği ile ilgili herhangi bir yönetmelik var mı?
  Kaç senede bir ya da senede kaç defa baca temizliği yapılmalı?
   
Baca temizliği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Ts 13111 iş yerleri - kent temizliği için genel kurallar

  Değerli arkadaşlar!. Ts 13111 ile ilgili denetleme geçiren arkadaşlar varsa hazırladık dosyanın bir nüshasını örnek olarak foruma eklerseler çok sevinirim. çünkü tse nin sitesinde bu standart hakkında çok şifai bilgi yazıyor uygulama hakkında birşey yok. Dosyaların içindekilerin kısmının sıralanışı vs. Gibi konularda yardımcı olursanız sevinirim. Ilk denetlemem. Saygılarımla!...
 2. Akaryakıt tank temizliği

  arkadaşlar, akaryakıt tanklarının en az 2 yılda bir dip tortusunun temizlenmesi ile ilgili yönetmeliklerde geçen bir madde bulamadım. bilen var mı?
 3. HDPE tank temizliği

  arıtma tesisinde kullanılan HDPE tanklarının -tankların içinde polielektrolit var- dibinde tortulaşma olmuş ve emiş boruları sık sık tıkanıyor. bu tankların temizliği nasıl yapılmalıdır, herhangi bir kimyasal kullanılabilir mi?
 4. Atık konteyner temizliği

  Kolay gelsin, İşletmenizde atıkları ayrıştırdığınız konteynerlerin temizliğini nasıl sağlıyorsunuz?(evsel atık,tehlikeli atık..)
 5. Akaryakıt tankları temizliği ve testleri yapan şirketler

  Akaryakıt tanklarının tüm kontrolleri (katodik koruma, korozyon tespiti vs.) ve temizliği ile ilgilenen firma ilgililerinin tarafıma ulaşmasını rica ederim. İyi çalışmalar