Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakanlık izin lisans portalı yazılım uzmanı Sn. Can Güney UYAR aramıza katılmıştır...

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gürhan Kula tarafından paylaşıldı.

1. Gürhan Kula

Gürhan Kula CMNet Üyesi

Evet doğru okudunuz. Kendisi şu anda çevrimiçi konumda ve bugün itibari ile siteye üye olmuşlardır. Can Bey aramıza hoş geldiniz.

2. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

aaaa çok güsel bi gelişme bu bizim için arkadaşlar :))

3. çağrı

çağrı CMNet Üyesi

4. superjax

superjax CMNet Üyesi

geri bildirimleri alalım arkadaşlar

5. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Sitemiz adına çok güzel bir gelişme. Hoşgeldiniz efendim :) Engin bilgilerinizden nasiplenebilmek dileğiyle :))

Gürhan Kula bunu beğendi.
  6. Gürhan Kula

Gürhan Kula CMNet Üyesi

Kendileri an itibarı ile "Çevre Bakanlığı Destek" konu başlığı altında soru ve sorunlarımıza çözümler sunmaktadır....

7. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Arkadaşlar teşekkür ederim.Şımartmayın beni :)

Elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmak isterim. Siteye üyeliğim tamamiyle kişisel bir istektir.

8. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Hoşgeldiniz Can Bey :) Sizi bakanlıkta görürken buralarda göreceğim desenize :)

9. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

10. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Merhaba Can Bey;
    Hoşgeldiniz. Sizleri burada görebilmek gerçekten güzel. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

11. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Ben çok memnun oldum.

12. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Android tabletler üzerinden de çevre izin portalında işlemlerimizi yapabilsek çok iyi olurdu.

13. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Windows'ta Explorer'da hallettik kullanıcılar hatasız kullanıyorda android kaldı :)

14. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Ben talebimi yazayım da, ne olur ne olmaz... ;) :)

Bakanlık izin lisans portalı yazılım uzmanı Sn. Can Güney UYAR aramıza katılmıştır... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...
  2. Çevrimiçi yazılım portalı

Merhaba Arkadaşlar çevrim içi yazılım portalına son günlerde giriş yapan oldu mu acaba? Ben bugün danışman firma olarak girip tesis kayıt yapmak istediğimde beni başka bir sisteme yönlendiriyor ve aşağıdaki uyarıları veriyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. İşletme / Firma , tesis kayıt işlemlerini İşletme / Firmanın kendisi http://www.cevre.cob.gov.tr web adresinden "E-İmza" ya...
  3. Atık ambalaj yazılım portalı

http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr/FirmaListesi_AUPS.aspx Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığının yukarıda verdiğim linkinde Atık ambalaj yazılım portalından firma arayabilirsiniz deniyor. Ancak ben piyasaya süren olduğunu bildiğim firmaları yazsam da firma bulunamamıştır diyor. Bu linki daha önce kullanan ve sonuca ulaşan arkadaşlar var mı? Ya ben bir şeyi gözden kaçırıyorum ya da veriler...
  4. Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Kocaeli İl temsilciliğinde 1-2 Nisan 2011 de düzenlenmiş olan ÇEVRE İZNİ LİSANSI VE YAZILIM PORTALI KULLANIMI EĞİTİMİ nin notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? Ya da tekrar düzenlenmesine ait bilginiz var mı?
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...