Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye gelişim raporu

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar; bu ara çok fazla soru soruyorum ama elimde değil aklıma takılıyor :) Allahtan yardımcı oluyorsunuzda hallediyorum. şimdiden de hepinize teşekkür ederim.
    Şimdi soruma geçiyorum; Belediye gelişim raporunda yaz ve kış aylarına ait çıkan atıklar,ve ambalaj atığı yüzdelik kısımlarını doldururken kendi elimdeki verileri mi dikkate alacam yoksa belediyeden mı temin edecem onları? eski çevre mühendisi belediyedende almış kendiside yapmış pek anlayamadım. Emin olmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

şimdi şöyle ki günlük evsel atık miktarını belediyeden öğreniyorsunuz yani günlük çıkan toplam atık bunun içinde ambalaj atığı dahil hepsi var çöp de var bunu belediye bilir sizin topladıklarınız geri dönüşümü olan kısım ambalaj atıkları gelişim raporunda siz topladığınız atıkların miktarını ay ay bildirin ama istiyosanız tplam günlük atık miktarınıda yazabilirsiniz o miktarların hepsi eski çevre mühendisinin yapmış olduğu atık yönetim planmında vardır iyi inceleyin gözünüzden kaçmış olabilir.

3. Merve Yeşildağ

tamam teşekkür ederim:)

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

merhaba kolay gelsin belediye gelişme raporu doldurmak istiyorum ama nette formatın word halini bulamadım sizde varsa gönderebilir misiniz acaba

5. Merve Yeşildağ

eke koydum.kolay gelsın.

Ekli Dosyalar:

alimslim ve Can Doğan bunu beğendi.
  6. Merhaba arkadaşlar, elinde belediye gelişim raporu örneği olan var mı acaba?

Belediye gelişim raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 6 gelişim raporu

selam arkadaşlar yönetim planı geçmiş belediyelerle hazırlanacak olan 6 aylık gelişim raporu örneği lazım 30 ağustos 2009 da ki yönetim planına uygun olan yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
  2. Kişisel gelişim u(a)zmanı

“Uzman” sözlükte, “alanında yeterliliği belgeyle ispatlanmış kişi-şahıs olarak” tanımlanıyor. İlk defa ülkemizde kullanılmıştır “kişisel geişim uzmanı” tabiri. Belgesiz uzmanlık nasıl oluyorsa, sayısız kişisel gelişim uzmanı var piyasada. Allah aşkına o kadar kitap ve seminere gidiyoruz, hiç sordunuz mu kendinize? Ne demek kişisel gelişim uzmanı? Bu yazıyı yazmayacaktım. Ancak bu tabiri ilk...
  3. Üniversite genç gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  4. Kişisel gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  5. Belediye gelişim raporu

Merhaba arkadaşlar, Geri kazanım şirketinde çalışıyorum.6 aylık hazırlanması zorunlu olan belediye gelişim raporu hazırlamam gerekiyor elinde örnek olan var mı acaba?