Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belediye kodları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, bakanlıkla görüştüm bugün ve bana beledıyeler atık ambalaj atıkları ıcın kod almaları gerekıyormus bunun ıcın nasıl bır yol ızlenmelı alan var mı ya da bılgısı olup basvuru yapan var mı hıc? Tüm il çevre mudurluklerı bılgılendırılmıs dendı bana ve kod almalarını ıstedıler. Nasıl olacak bu acaba bakanlık beledıyelere kod almaları ıcın yazı gonderır mı?

Belediye kodları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. NACE Kodları

NACE kodları forumda çok konuşuluyor. Listesini ekleme ihtiyacı hissettim. Listeye ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Atık Kodları

Tesisimizde varak yaldız adı altında oluşan bir atık var. Bu atık ambalaj (kutu) üretiminde kutunun üzerindeki bazı resim yazı vb çalışmaların simli veya parlak olmasına yarıyor. Atığın içeriği Taşıyıcı folyo: Yaldızın taşınması içindir. Isı etkisiyle taşıdığı tabakalardan ayrılır. Polyester ve benzeri şeffaf malzemelerden üretilir. Yaldız tabaka: Esas görüntüyü oluşturan kısımdır. Kimyasal...
  3. D ve r kodları

merhaba arkadaşlar, d ve r kodları lazım fakat tat ve gdt için uygun kod göremedim. nerden bakmam lazım yardımcı olur musunuz? çoooooook tesekkur ederım...
  4. Tat ve atık kodları

Toplama ayırma tesisine lisans almak istiyoruz gfb için başvuru yapacağız. Tabi bunun için de tesise kabul edilebilecek atık kodlarını girmemiz gerekiyor. Ben sistemde atık kodlarının hepsini işaretledim. yani 15.01 den 15.09 a kadar (tüm ambalaj atıkları). Bunların haricinde bir kod daha ekleyebilir miyiz? Tehlikesiz atık da almak istiyoruz ama şu an için tebliğ iptal olduğundan tehlikesiz...
  5. Atık kodları

Merhabalar, mobilya üretim tesislerinde kumaş kesimden kaynaklanan kumaş artıkları 20 01 11 (tekstil ürünleri) kodlu atık olarak mı yoksa 04 02 99 ( Başka bir şekilde tanımlanmamış atık) kodlu atık olarak mı değerlendirmek gerekiyor. birde tesislerden çıkan piller hangi atık kodunda değerlendirmek gereklidir ... teşekkürler