Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

belediyeler için entegre katı atık yönetim planı

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında isa akar tarafından paylaşıldı.

1. isa akar

isa akar CMNet Üyesi

arkadaşlar yakın zamanda hazırlayan biriliri varmı ben bitirmek üzereyim ama ilk oldu için paylaşıcam sorunlar var

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

merhabalar;
    İsa Bey, çalışmanız ne durumda, yayınlayabilirseniz üzerinde konuşma fırsatımız olacaktır..

3. nzh_33

nzh_33 CMNet Üyesi

arkadaşlar ;
    entegre atık yönetim planı hazırlıyorum fakat nüfus tahmini kısmında kullanılan artış katsayısı nüfusun daha sonra yapılan nüfus sayımında azalmasından dolayı negatif çıkıyor bu konuda nasıl ilerleyeceğim..bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

4. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

merhaba;
    iller bankası yöntemini denediniz mi??

5. bencede iller bankası öntemini deneyin....

6. nzh_33

nzh_33 CMNet Üyesi

tmm arkadaşlar cok saolun sorunumu hallettim inş projeyi de en yakın zamanda bitireceğim
    :))iiçalışmalar herkese...

7. teşekkürler nezihe hanım..

8. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

merhabalar; belediyelerimizden entegra planmını bitiren olmadı mı yoksa kimse yayınlamak istemiyor mu???il çevre gelen yazıda 27.05.2011 son gün denilmektedir.bununla ilgili süre uzatımı söz konusu mudur??

9. Lebriz Kuşçu

Lebriz Kuşçu CMNet Üyesi

Cevap: belediyeler için entegre katı atık yönetim planı

nüfus tahmin metotlarından iller bankası kullanılıyor ..zira plan formatında aritmetik artış metodu ve geometrik artış metodun da hesplanması isteniyor..yanılıyor muyum arkadaşlar?yoksa yanlış mı düşünüyorum..?

10. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

arkadaşlar bende entegre atık yönetim planı hazırlayacağım.yok mu hiç hazırlayan tamamlayan bize yardımcı olacak yol gösterecek bir arkadaş yokmu?

11. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

belediyeler için entegre katı atık yönetim planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Entegre atık yönetim planı hakkında herhangi bir çalışma yapan var mı?

Entegre atik yÖnetİm plani hakkinda herhangİ bİr ÇaliŞma yapan varmi_?
  2. belediye entegre katı atık yönetim planı

arkadaşlar yakın zamanda entegre katı atık yönetim planı hazırlayan varsa paylaşabilirmi nerden başlıcağımı bilemiyorum
  3. Katı Atık Yönetim Planı hk.

evet arkadaşlar yeni bir konu üzerinde yoğunlaşmak üzere merhaba herkese:) Organize sanayi bölgelerinde, işletmelerde çalışan arkadaşlarında bileceği üzere, işletmelerin 3 yıllık katı atık yönetim planı olmaktadır. çalıştğım iş yerinde 2009-2012 katı atık yönetim planı mevcuttur. fakat bunun 2012 yılında bitmesinden dolayı tekrardan yapılması gerekmektedir. tesiste herhangi bir revize...
  4. Katı atık yönetim planı bitmesi ve revize işlemleri

başlıkta belirttiğim gibi, katı atık yönetim planımız 2012 itibari ile bitmiştir. fakat revize edilme işleminde yan tarafdaki atölye bloğunun atıksuları arıtma tesisimize gelmektedir. ve bunun için debi ye göre fatura edilecektir. lakin katı atık yönetim planı oluştururken bunlardan olsa bahsetmemiz gerekirmi? ayrıca farklı tüzel kişiliğe sahip atölye bloğunun katı atık yönetim planı...
  5. Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi

Merhabalar Arkadaşlar Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi üzerine çalışmaktım bu konu ile ilgili örnek çalışmalar faydalanabileceğim kaynaklar, projeler vs. döküman sahibi arkadaşların yardımlarını bekliyorum. İyi Çalışmalar...