Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bileşik Denetim

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Mahmut Cimşit tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

iyi günler Arkadaşlar...
    mayıs ayı içinde 3 adet bakanlık iştiraklı bileşik denetimim var. Bu denetimlerde bileşik denetim evrak listesinin dışında extra bir olay gerçekleşiyormu?
    çevre görevlilerine ceza kesliyor mu?
    bileşik denetim geçiren atkadaşlardan cevap bekliyorum.
    iyi günler...

2. Sedat Güven

Sedat Güven CMNet Üyesi

Mahmut kardeşim öncelikle selamlar. Görüşmeyeli iyisindir umarım...

Extra belge isteme olasılığı çok yüksek.
    Evrak dışında sahayı gezecekler dolayısı ile sahada gözlemledikleri duruma göre extra belge de isteyebilirler. Belge eksikliğinden kaynaklı puan düşülebilir. Ya aslında denetçilere göre yoruma açık bir konu. Sana şimdiden kolaylıklar...

3. Doğan Çevik

Doğan Çevik CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,
    Belge bazında eksiğininiz olmasın, saha denetimide olacaktır. Değerlendirmeyi çok geniş yapıyolar, öyle uygunluk yazıları için geldikleri gibi kısa süre kalmıyolar, tüm gün sürebiliyor. Bütün beyanlar, evraklar herşey inceleniyor. bilginize...

Yasemin Yaslı bunu beğendi.
  4. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

İlk geldiklerinde ufak bir toplantı yapılıyor. Siz tesisi tanıtıyorsunuz. Ardından topluca tesis geziliyor. Bu arada bir kaç memur evrak incelemek için kalabiliyor. Tesiste çalışanlarla konuşuyorlar ve en ince detayına kadar girebiliyorlar. Ardından tekrar toplanıp ilgili evrakları inceliyorlar. Yarım gün civarında sürer diye düşünüyorum çok büyük değilse tesis.

5. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

küçük bir kireç fabrikasının neyini denetleyecekler bende onu anlamıyorum.

Bileşik Denetim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birleşik denetim

Çevre Denetim yönetmeliğince denetim sırasında istenen evraklar hakkında veya denetlenen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi teşekkür ederim iyi çalışmalar
  2. Denetim bilgilendirme toplantısı

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları...
  3. Denetim

iyi günler. Danısmanlık yaptıgımız bır fırma ıcın,Bakanlıktan CED kapsam dısı gorusu geldı,pekı bu halde denetım ıcın sorumlu olan mudurluk hangısı olur?yıne ced ızın ve denetım mudurlugu mu yoksa cevre yonetım mudurlugu mu ?
  4. Denetim

arkadaşlar herkese kolay gelsin elime bir yazı ulaştıı bakanlık ve il çevre müdürlüğpü birleşik denetimle firmaları gezecekmiş bilginiz olsun birde gerekli evrakları istiyorlarmış haberiniz olsun.
  5. Iski denetim

Arkadaşlar 7 yıl eski işyerimde baktım. 5 yılda şu an çalıştığım işyerinde fabrikanın atıksu arıtma tesisine bakmaktayım. 12 yıl boyunca hiç bir zaman İSKİ'nin 17.30'da denetlemeye geldiğini görmemiştim. geçende geldiler. kendilerinide yanlış anlamaya mahal vermemek için sormadım. akşam mesai hangi saatlerde diye. akşam İSKİ'nin saha denetim çalışma mesaisi hangi saatler arasında bileniniz var mı?