Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayar destekli teknik çizim eğitimi (çmo izmir)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK ÇİZİM EĞİTİMİ

Tarih : 9 Nisan 2014- 7 Mayıs 2014 Çarşamba günleri 18.30 - 20.30

Yer: ÇMO İzmir Şube

Kontenjan: 15 kişi

Değerli Üyemiz,

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, Üyelerimize yönelik Bilgisayar Destekli Teknik Çizim Eğitimi düzenlenecektir. Eğitim Programı haftada bir gün 2 saat olmak üzere toplam 5 Hafta (10 saat) olarak planlanmıştır. Eğitim Programının ilk dersi 9 Nisan 2014 Çarşamba günü 18.30 - 20.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, 5 hafta boyunca Çarşamba saat 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilerek 07.05.2014 Tarihinde tamamlanacaktır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim katılımcı Sayısı 15 kişi ile sınırlıdır. Eğitim süresince katılımcıların kişisel bilgisayarlarını bulundurmaları gerekmektedir.

Eğitim Katılım Ücreti

ÇMO Üyeleri : 200 ₺

ÇMO Öğrenci Üyeler - YL Öğrencileri : 100 ₺

BTB’li Firmalarda Çalışan TMMOB üyeleri / Diğer: 250 ₺

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 7 Nisan 2014 tarihinekadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Mezun olmadan neler öğrenmeliyim diyen arkadaşlara duyurulur, izmir 'de olan arkadaşlar kaçırmasınlar eğitimi..

Bilgisayar destekli teknik çizim eğitimi (çmo izmir) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi

Arkadaşlar yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım. Çalıştığım için en fazla 2 ders secebiliyorum; burda yüksek lisans yapan arkadaşlar eğitim hakkında dersler hakkında önerilerini bekliyorum. dersler nerde oluyor ? davutpaşa kampüsünde mi? nelere dikkat edilmesi gerek. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...
  2. İzmir'de kalite yönetim sistemleri eğitimi (24-25-26 Aralık)

[FONT=lucida grande][COLOR=#333333]İZMİR'DE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ 100 TL !!! [FONT=lucida grande][COLOR=#333333]DOLU DOLU, UYGULAMALARLA TAM 3 EĞİTİM ve 6 SERTİFİKA..... [FONT=lucida grande][COLOR=#333333]Nasıl mı? 3 gün boyunca Baş Denetçi ve aynı zamanda Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı olan Veli Ayçiçek Hocamız tarafından eğitim alıyorsunuz ve eğitim konuları ile[FONT=lucida...
  3. Autocad çizim alanı nedir? çizim alanındaki bileşenleri tanıyalım

[Seviye] AutoCAD öğrenmeye yeni başlayanlar. [Sürüm] AutoCAD 2013 İle hazırlanmıştır. Autocad ile çizim yapmaya başlamadan önce AutoCAD ekranını iyi tanımanız gerekir. Dünkü yazımızdakomut satırından bahsetmiştik. Bu yazımızda da sizlere çizim alanının ne olduğundan bahsetmek istiyorum. Çizim alanı, üzeri karelerle işaretlenmiş, sol alt köşesinde “Model” kulakçığı olan bir penceredir....
  4. Sağlik tesislerinde çevre yönetimi eğitimi (çmo izmir)

SAĞLIK TESİSLERİNDE ÇEVRE YÖNETİMİ EĞİTİMİ Tarih: 29 Nisan 2014 Salı, 09.30 - 17.00 Yer: ÇMO İzmir Şube Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 29 Nisan 2014 tarihinde ‘Sağlık Tesislerinde Çevre Yönetimi Eğitimi’ düzenlenecektir. Eğitimiçeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum...