Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir şirketin çevre yönetim sistemi örneği

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Doğuş Aytekin tarafından paylaşıldı.

1. Doğuş Aytekin

Doğuş Aytekin CMNet Üyesi

merhabalar ben çevre müh son sınıf öğrencisiyim.Ödev olarak hocamız bir şirketin örnek çevre yönetim sistemini istedi acaba elinde olan varsa paylaşabilir mi benimle?Acil ve hiç bir yerde bulamıyorum

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

merhabalar; linki şuan ekleyemiyorum ama forumda çevre el kitabı diye aratırsan bahsettiğim konuyu göreceksin paylaşımlar yapılmış belki içinde işine yarar birşeyler bulabilirsin

nahidefeyza ve bll_2081 bunu beğendi.
Bir şirketin çevre yönetim sistemi örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI “ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ” Ocak 2009 - Manisa Hazırlayan ve Sunan : O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi Eğitim Uzmanı EĞİTİM HEDEFİ “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI ÜZERİNDE DURULACAK, ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK, ÇEVRE, ÇEVRE...
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Genel yönetim sisteminin; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve idamesi amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller, işlemleri de içine alan parçasıdır... sunum halindedir..
  3. Çevre Yönetim Sistemi Rehberi

Çevre yönetim sistemi rehberi
  4. Çevre yönetim sistemi örnegi

Herhangi bir endüstri üzerine hazırlanmış Çevre Yönetim Sistemi örnegi varmı arkdaşlar,yardımcı olabılırsenız çok sevınırım Teşekkürler...
  5. Çevre yönetim sistemi rehberi

Çevre yönetim sisteminin kurulmasına yönelik hazırlanmış harika bir rehber. Dökümana ekten ulaşabilirsiniz.