Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi için yardım

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında dxenda tarafından paylaşıldı.

1. dxenda

dxenda CMNet Üyesi

bir ilin katı atık yönetim planını hazırlamam gerekiyor ve gerekli bilgiler mevcut fakat örnek bir tez bulamıyorum ne şekilde başlayacağımı bilemiyorum fikir verir misiniz?

2. sedefp

sedefp CMNet Üyesi

3. dxenda

dxenda CMNet Üyesi

çok ama çok teşekkürederim daha iyisi olamazdı herhalde :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

sedefp bunu beğendi.
  4. Tuğçemetin

Tuğçemetin CMNet Üyesi

Merhabalar, ben bitirme ödevimi su kirliliğinden aldım, fakat nasıl, nerden başlıycam bilemiyorum. Örnek tez çalışması olan var mı ? yardımcı olabilirmisiniz:relieved:

Merve Akgül bunu beğendi.
  5. tayfun aydın

tayfun aydın CMNet Üyesi

6. Ahmed Arif Çelik

Ahmed Arif Çelik CMNet Üyesi

Su kirliliğinde hangi parametre veya hangi arıtma sistemi üzerine?Biraz daha açıklarsanız belki ben veya arkadaşlar yardımcı olabilirler.

Tuğçemetin ve Merve Akgül bunu beğendi.
  7. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

@Tuğçemetin @tayfun aydın ulusal tez merkezinde inceleme yapıp mail atarsanız istediğiniz dosya ve benzer dosyaları sizinle paylaşıyorlar. Su kalitesi başlığında da arama yapabilirsiniz. Bu tez boyar maddeler ile ilgili

Ekli Dosyalar:

Tuğçemetin ve Ahmed Arif Çelik bunu beğendi.
  8. Tuğçemetin

Tuğçemetin CMNet Üyesi

Atıksu olacak, evsel veye endüstriyel atıksu. Hocamız ileri oksidasyon, ultrases (örn:siyanürün ileri oksidasyonda giderilmesi gibi) konuyu ve atıksuyu kendimiz belirlememizi istedi. önce araştırın neler yapılmış falan dedi. nasıl nerden başlıycam bilemedim.

9. zeynep

zeynep CMNet Üyesi

Merhaba benimde arıtma tesisi tasarımı dersi için tesis tasarlamam gerekli. Tesis projesi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.