Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme Projem "Tehlikeli Atık Bertaraf Yöntemleri" destek lütfen!

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında meriç4122 tarafından paylaşıldı.

 1. meriç4122

  meriç4122 CMNet Üyesi

  Sayın arkadaşlar,
  Bitirme projem; "Tehlikeli Atık Bertaraf Yöntemleri" konu hakkında bilgi ve kaynak yardımında bulunabileceklere şimdiden teşekkür ederim.
  Benim kullandığım kaynaklar: Daha çok Davis'ten (1991) alıntı yapılmış notlar ve TAKY...
  Farklı kaynak ve sunumları olan, ya da daha önce projelerinde kullanmış olanlar varsa paylaşımlarınızı rica ederim...
  Saygılarımla,
  Ercan Meriç
   
Bitirme Projem "Tehlikeli Atık Bertaraf Yöntemleri" destek lütfen! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. tehlikeli atık geri kazanım-bertaraf firmaları

  Merhaba arkadaşlar, Danışmanı olarak çalıştığım firmanın atık bertarafı için lisanslı geri dönüşüm firması ile sözleşme imzaladık. Ancak haziran ayından beri hiçbir net bilgi alamadık. Sürekli ertelendi ve başka tarihler söylendi. Bu durumda izlememiz gereken yol ne olmalı. Sonuçta lisansına ve yaptığımız sözleşmeye güvenerek uzun süredir atıkları bekletiyoruz. İlginiz için şimdiden...
 2. Bitirme ödevi yardım lütfen

  bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
 3. Tehlikeli atık bertaraf yöntemleri

  merhaba arkadaşlar, işletmemiz için atık yönetim planı hazırlıyorum. daha önce elimizde stok olarak bulunan atıklar var. bu atıkların geri kazanım/bertaraf tesislerine gönderilmiş değil. aşağıda kodları verilen atıkların bertaraf/geri kazanım yöntemi ne olabilir? 1. 08 03 17 (Atık tonerler) 2. 20 01 35 (ıskartaya çıkmış elektronik atıklar) 3. 16 06 02 (atık piller) 4. 15 02 02 (kontamine olmuş...
 4. Türkiye'de bertaraf edilemeyen tehlikeli atıklar

  Merhabalar Meslektaşlarım... Yurt dışı kaynaklı bir firma ile Türkiye'de bertarafı mümkün olmayan atıkların bertarafı ile alakalı bir anlaşma yapmak üzereyiz. ben bulamadım. Türkiye'de hangi tehlikeli atıklar bertaraf edilemiyor. bu atıkları hangi firmalar üretiyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum.
 5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

  İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.