Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme tezi

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında Mustafa Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Ünal

Mustafa Ünal CMNet Üyesi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ödevinizde ne aşamadasınız? nerede takıldınız?

3. Mustafa Ünal

Mustafa Ünal CMNet Üyesi

şu anda başlama aşamasındayım döküman olarak sıkıntım var.Önerebileceğiniz site veya kitap gibi kaynak gösterebileceğiniz yerler var mı?

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

hocam ben de pestisitlerle ilgili bitirme tezi yapmaya çalışıyorum ama kaynak bulamıyorum burada paylaşım yapılmış ama ingilizce bana da türkçesi lazım onun haricinde bir kaynak önerebilir misiniz

5. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

6. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

belki yardımı dokunur.buradaki bilgilerden yararlanabilirsiniz tezinizde.

7. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

pestisitlerle ilgili elimde kaynaklar var ancak hepsi ingilizce. size önerebileceğim yök'ün sitesi olur. arama kısmına pestisit yazarsanız , yapılmış örnek tezler karşınıza çıkar.

http://tez2.yok.gov.tr/

Bitirme tezi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Reverse Osmosis Bitirme Tezi

Arkadaşlar bu geçen sene hazırlamış olduğum bitirme tezim. İçerisinde kaynaklardan resimlere kadar biçok bilgi mevcuttur. Umarım işinize yarar.
  2. Isg Bitirme Tezi Hakkinda Düşünceleriniz ?

BİTİRME TEZİM OLARAK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM??
  3. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  4. Bitirme tezi sunumu

Merhabalar, Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim
  5. Arıtma çamurları bitirme tezi

Arkadaşlar bitirme tezi konum arıtma çamurlarının yeniden kullanımı.. Hocanın istediği içerik şöyle: tarımsal amaçlı kullanım, çimento fabriklarnda ek yakıt olarak kullanım vs gibi yöntemlerden hangisi kullanılırsa daha iyi olur ? sorun ve çözüm içerikli yani .. yardımcı olursanız çok sevinirim..