Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitkisel atık yağ geri kazanım tesislerinin proses değerlendirmesi için eie gen. Müd.

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

çevre ve orman bakanlığından alınmıştır.

Ekli Dosyalar:

2. ishakyildiz_07

ishakyildiz_07 CMNet Üyesi

emeklerin için teşekkür ederim.

Bitkisel atık yağ geri kazanım tesislerinin proses değerlendirmesi için eie gen. Müd. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  2. Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı İçin Ne Yapıcam??

Arkadaşlar uygunluk yazısını aldığımız tehlikesi atık geri kazanım lisansı için acil durum müdahale planı ve Ek-3 C'de yer alan Teknik Uygunluk Raporunu nasıl hazırlaycağım bana yardımcı olucak arkadaşlar var mı? Elinde hazırladığı bir örnek taslak bulunan varsa iletirse çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar..
  3. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  4. ÖTL geri kazanım proses özeti

merhaba arkadaşlar, elinde ÖTL geri kazanım (fiziksel geri dönüşümle kauçuk granül ve çelik tel elde edilmesi) tesisi için proses özeti olan var mı? iş akım şeması var fakat proses özeti oluşturmaya çalışıyorum. daha önce hazırlamış olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok seviinirim. iyi çalışmalar...
  5. Bitkisel atık yağ geri kazanım

Arkadaşlar bitkisel atık yağ geri kazanımı için Rejenerasyon ve Rafinasyon işlemleri mi uygulanmalı bu tesisi kurmak için ne kadar maliyet gerekir ? bu işlemlerden sonra yağı nerelere satabiliriz hangi sektörlerde kullanılır. yardımcı olursanız sevinirim..