Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

biyogaz oluşum aşamaları

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Biyogaz dersi için hazırladığım sunumdur. hidroliz, asidifikasyon,metan fazını içerir. sınırlayıcı özellikleri ve çalışmalar yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

2. Hurricane

Hurricane CMNet Üyesi

"Bilinmeyen arşiv sonu" diye uyarı verip pps dosyasını açmıyor. Dosyayı yenileyebilir miyiz...
    Tşkrler.

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

indirirken internet baglantınız kopup gelmiş olabilir. o zaman dosyayı yarım download etmiş oluyor. ben bizzat indirdim denedim sorun yok.

teşekkürler Hazel hanım

4. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

bişey değil her zaman :eek:

biyogaz oluşum aşamaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane için Çevre İzni başvurusu aşamaları

Merhaba arkadaşlar, Bilindiği gibi Çevre İzin ve Lisansları Hk. Yönetmeliğin Ek-2 10.14 maddesi gereği 20 yatak ve üstü hastaneler çevre iznine tabidir. Bugüne kadar benim ve birçok kişinin aklını karıştıran durum; birçok hastanenin atıksuyunu şehir kanalizasyonuna deşarj yaptığı için deşarj izninden muaf olması ve kojenersyon gibi bir ünitesi olmadığı sürece emisyon izninden de muaf...
  2. Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları:

Bir İşletmeye Kalite Yönetim Sisteminin Kurulmasının Temel Aşamaları: 1. İşletme bünyesinde görevlendirilmek üzere kalite yönetim temsilcisi istihdamı yapılır, 2. Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili standardların temini yapılır, 3. İşletmenin kalite politikası ve kalite hedefleri belirlenir ve tüm personel tarafından benimsemesi sağlanır, 4. Tüm personele Kalite Yönetim Temsilcisi (veya...
  3. Çed yönetmeliği kapsamında hazırlanan proje tanıtım dosyalarının değerlendirme aşamaları

Bakanlık tarafından Hazırlanan Güzel bir anismayon ÇED Yönetmeliği EK-II kapsamındaki projeler için yapılması gereken iş ve işlemler hakkında bilgiye ulaşmak için Çed eğitimi. http://www.csb.gov.tr/db/ced/ced_egitim/player.html Not:Flash Player 11.0.0 gerekmektedir.
  4. Biyogaz

Arkadaşlar aramızda biyogaz tesisinde çalışan çevre mühendisi arkadaşımız var mı?