Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Biyolojik arıtma tesisi örnek tasarım projesi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Bir biyolojik arıtma tesisi tüm hesaplamaları ve tasarımı

Ekli Dosyalar:

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

çok teşekkürler sadık bey

3. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Biyolojik arıtma tesisi örnek tasarım projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtma tesisi tasarım ve simulasyon programı

programın adı SASSPRO2 ÜRETİCİ hTI SYSTEM anasayfa http://www.wedotanks.com/sasspro.asp downloadlinki http://www.wedotanks.com/download.asp formu doldurun verileri girerek simulasyon yapıyor tüm hesaplamalrı kendi yapıyor sistemle çok rahatlıkla oynayabiliyorsunuz deneme sürümünde output çıktı almayı print devredışı fakat gerçekten süperbir program analysis kısmında sorun çıktığında...
  2. Evsel Atıksu Arıtma Tesisi'nde (Biyolojik Arıtma Tesisi) debimetre kullanılması

Arkadaşlar merhaba; İşletmemize evsel nitelikli atıksuları arıtmak üzere Paket Biyolojik Arıtma Tesisi kurduracağız.Debisini 40 m3/gün olarak hesap ettik.Bu kurmayı planladığımız arıtma tesisine debimetre takmak zorunda mıyız?50 m3/gün debiye kadar zorunlu değil diye duydum.SKKY ye baktım ama orada da rastlayamadım.Bu konu hakkında kesin bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa fikirlerini ve...
  3. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  4. Acp arıtma tesisi tasarım programı

Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir. Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı...
  5. Atıksu arıtma tesisi tasarım programı (atp) ya da alternatif

Atıksu arıtma tesisi tasarım program olan ATP ile ilgili bilgisi olan var mı? Onun dışında alternatif bir programda olabilir.