Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Blog deposu yarışması için beni seçer misin?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Blog deposu yarışması için F kategorisinde aday gösterildim.
    Aşağıdaki linke tıklayıp beni seçerseniz çok mutlu olurum.
    Yarışma linki için TIK TIK

Blog ismim : hazioz

Sevgiler, Hazel

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hangi adaya oy vereceğiz Hazel hanım,
    Nickiniz nedir :)

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

:) Aynı anda düşünmüşüz " hazioz "

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bismillah. Verdim oyunuzu :)

5. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

ben de oyladım sizi :)

Hazel Candan bunu beğendi.
  6. Fatih Çoban

Fatih Çoban CMNet Üyesi

Oy verdik ama sıkı bir rakibiniz var ! Daha görünür olmanız gerek :)

upload_2014-1-16_9-45-58.png

7. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Teşekkür ettim şimdiden :)

Çok teşekkürler :) bakalım sonuç ne olacak?

Aynen şu an öne geçtim ama belli olmaz :)

8. Mustafa Polatlı

Mustafa Polatlı CMNet Üyesi

Ben de şimdi verdim, gerçi açık ara öndesiniz :) hatta iki tane verdim kabul etti :D

Hazel Candan bunu beğendi.
  9. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Yarışma sonlandı genel sıralamada 3. olarak tamamladım. Oylarınız için teşekkürler :))

Mustafa Polatlı bunu beğendi.
  10. Yasemin Karadiş

Yasemin Karadiş CMNet Üyesi

bende vericemde işyerinden giremedim akşam eve gidince inşallah :)

Blog deposu yarışması için beni seçer misin? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yaşam için teknoloji Yarışması Bosch

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif / yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma, 01 Mart- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında...
  2. Tehlikeli atık deposu

Arkadaşlar TAKY'de bahsi geçen uluslararası standarttaki konteynırlardan temin edeniz var ise tedarik ettiğiniz firma isimleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler...
  3. İş güvenliği ve sağlığı (Güler misin?...Ağlar mısın?)

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/773329-bu-belgeyi-alana-1200-lira-ek-gelir önce ...Çevre Görevlisi Belges... ...sonra Lpg Sorumlu Müdürlülük... ŞİMDİ...İş Sağlığı ve Güvenliği memura ek gelir güzelde peki özelde çalışanlar... Herkese bedava.. yeridir bence...
  4. Içmesuyu deposu

Depoları Suyun Kalitesini Etkiler Su deposuna giren hava filtre edilmiyorsa, havanın taşıdığı canlılar ve katılar depodaki suya karışır ve su deposu bir mikrobiyolojik üretme merkezi olur. Su deposuna gelen su, depo öncesi filtrelenmiyorsa, suyun taşıdığı katılar depo içinde birikir ve mikrobiyolojik üreme için yatak oluşturur. Depo içindeki suyun kalitesini bozmamak için su depolarında...
  5. Güler misin ? ağlar mısın?

Evet arkadaşlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizim bakanlığımız sözleşmeli personel alımı yapacakmış. Bilin bakalım kaç tane çevre müh. var? 0000000000000000000000000000000000000 işte cevap . Gülermisin ağlarmısın... Bence Bakanlığın adı şöyle olmalı çevre ve ŞEHİRCİLİK Bakanlığı... [COLOR=#222222]I- SÖZLEŞMELİ PERSONELİN UNVANLARA GÖRE DAĞILIMI UNVANI ADEDİ İnşaat Mühendisi 15...