Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boru Itme-Sürme

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Boru itme/sürme (pipe jacking) yöntemini anlatan faydalı bir video..

2. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Türkiyede yollar kazılmaya devam edilsin bakalım ...

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İstanbulda birçok yerde bu sistem kullanıldı. bunlarda oldukça maliyetli işçilikler. Bazen normal kazılar daha ucuza gelebiliyor.

Murat Akyüz bunu beğendi.
Boru Itme-Sürme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Boru Hesaplamaları

Borularda doluluk oranı, darbe hesabı vb. küçük hesaplamaları yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir program.
  2. Koruge boru üretimi

arkadaşlar koruge boru üreten tesisler ÇKAGİLHY hangi maddesine girer? ben baktım ama bir maddeye ilişkilendiremedim. Deşarj izni alınacak ama ekteki maddelerle ilişkilendiremediğim için faaliyeti tanımlayamıyorum. yardımcı olabilecek var mı acaba?
  3. Boru saç fabrikası atıkları

Merhaba arkadaşlar malum yıl sonu yaklaşıyor ve herkes de bir atık çıkışı yapma çabası var. Bulunduğum ilde boyuna dikişli boru üreten bir fabrika var. Tam olarak doğru atık beyanında bulunabilmek için hangi atıklara çıkış yapmak gerekir. Bu tarz bir fabrikanız varsa çıkan atık kodlanırını paylaşırsanız sevinirim.
  4. Türkiye boru saflaştırmayı başardı

‘Bor’ maddesinin saflaştırılmasıyla elde edilen ‘Sodyum Pentaborat’ maddesi sayesinde dünyanın en dayanıklı ve radyasyon emici betonunu üretecek. Dünya rezervinin yüzde 72’si Türkiye’de bulunan ‘Bor’ maddesinin saflaştırılmasıyla elde edilen ‘Sodyum Pentaborat’ maddesi sayesinde dünyanın en dayanıklı ve radyasyon emici betonunu Türkiye üretecek.Taşı su haline getirerek bu suyun yanmayan...
  5. Hazır kutu menfez, kilitli parke taşı, bordür boru, büz boru iş akım şeması

iyi güler arkadaşlar elinde hazır kutu menfez, kilitli parke taşı bordür boru, büz boru ile ilgili iş akım şeması ve bilgi olan var mı?