Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boyutlu Emisyon Yayılımı Modellemesi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Taşıt emisyonları, endüstiriyel kaynaklı fabrikalardan çıkan bacagazı emisyon vs. kaynaklardan çıkan emisyon yayılımının modellemesini sunuyorum.lütfen tüm dosyaları iyice inceleyin gerekli formül hesabı ve çizim mevcuttur ve bunları nerden backacağınız gibi detaylar için word dosyasında sundum.

iyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Boyutlu Emisyon Yayılımı Modellemesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "Ülkemizin batısında radyasyon yayılımı tespit ettik"

DMİ: "Türkiye'nin batı kesimlerinde 10 bin metre yükseklikte radyasyon tespit ettik" Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürü Mehmet Çağlar, Japonya'da Fukuşima Nükleer Santrali'nden kaynaklanan radyasyon yayılımının Türkiye'nin batı kesimlerinde 10 bin metre yükseklikte ve konsantrasyonu oldukça az olmak kaydıyla bulunduğunu, ancak bu konsantrasyonun yer seviyesinde Türkiye'yi...
  2. Hava Kalitesi Modellemesi

Odamızın, İstanbul Şubesinde 16-17-18 Eylül 2011 tarihlerinde "Hava Kalitesi Modellemesi Eğitimi" düzenlenecektir. Bilgi için: 0212 245 89 15-16 http://istanbul.cmo.org.tr/
  3. Proje tanıtım dosyalarında toz yayılımı hesabı

Arkadaşlar PTD eksiklik bildiriminde "tozların yayılmasının hesaplanmasında partikül büyüklükleri sınıflandırma tablosunda belirtilmemiştir" diye bi madde var gaussian dispersiyon modeline göre yapıyorum hesapları ilk defa böyle bişi istendi bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba? İyi Çalışmalar..
  4. Içme suyu kaynağının modellemesi

Yine ödev yine ben :) Çevre Modellemesi dersinden İÇME SUYU KAYNAĞININ (GÖL, KUYU, BARAJ GÖLÜ) MODELLEMESİ ile ilgili ödevim var yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  5. Çevre modellemesi

çevre modellemesi ile ilgili sorular lazım bana yardımcı olabılır mısınız?