Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bozuk link yada uygunsuz mesaj bildirme

Konu, 'Site Kullanım Kılavuzu' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar merhabalar. Forumda açılmış olan konularda bozulmuş linkler var ise her mesajın altında resimde gördüğünüz yerdeki Rapor Et butonunu kullanabilirsiniz. Bu fonksiyonu herkesin kullanmasını özellikle rica ediyorum. Butona tıkladıktan sonra mesajınızı yazıp Mesajı gönder demeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde daha hızlı sonuç alabilirsiniz. 1.png 2.png

Bozuk link yada uygunsuz mesaj bildirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arıtma Tesisi Uygunsuz Deşarj

Arkadaşlar. Atıksu arıtma tesislerinin çıkış suyunda istenilen kriterleri yakalayamadığımız taktirde hangi yaptırımların uygulanacağını ve bakanlığın yada il çevrelerin bu konuda nasıl bir tutum izlediğine dair elinde bilgi, belge yada herhangi bir döküman varsa acil olarak paylaşabilirmi acaba ???
  2. Ofislerde İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı + Diğer Tüm İSG El Kitaplarına Ulaşacağınız Link

EKde Yine Taşova Taş ocakları vakfı tarafından hazırlanan el kitabı umarım işinize yarar.. Ayrıca Diğerlerinede Ulaşabileceğiniz Adres; - ISG El Kitapları Tasocakları Metal Sanayi Ahşap Sanayi Plastik Sanayi Kimya Sanayi Matbaalar Restorantlar Marketler Belediyeler İnşaat Ofisler LPG Adres: "www.tasova.eu" girdikten...
  3. 'Mesaj kaygılı' illüstrasyonlar

[FONT=arial black]Polonyalı illustrator Pawel Kuczynski, günümüzün sosyal, politik ve kültürel gerçekliklerine getirdiği zekice yorumlarla dikkat çekiyor. [FONT=arial black]
  4. Mesaj içeriklerinde nizam ve intizam

Sayın arkadaşlar, Mümkün olduğunca sitemizde açılan konulara müdahale etmemeye çalışıyorum fakat bir yerde mecbur bırakılıyorum. Bildiğiniz üzere sitemizde her konu bir konu başlığıyla açılmaktadır. Konu başlığı olmasının sebebi mesajların alakaya göre gruplandırılması içindir fakat özellikle çevre izinleri konusunda her başlıkta çevre izinleri ile ilgili her mesaj yazılmaktadır. Ambalaj...