Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büro Stajı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Ahmet Ardahanlılar tarafından paylaşıldı.

 1. Ahmet Ardahanlılar

  Ahmet Ardahanlılar CMNet Üyesi

  Merhabalar arkadaşlar, 3. sınıf büro stajımı Çevre danışmanlık firmasında yapmaktayım, bir çok deneyim edindim ama bunları staj defterine aktarmakta sıkıntı çekmekteyim. Danışmanlık firmasında staj yapan arkadaşlar, staj defteri konusunda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
   
 2. ibrahim yavuz

  ibrahim yavuz CMNet Üyesi

  merhaba kardeşim staj defterini yazdıysan buraya yükleyebilir misin benimde ihtiyacım var da ne yazacagımı hiç bilmiyorum.
   
Büro Stajı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tekirdağ - Staj (büro stajı)

  Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim ilk staj bu yaz, Tekirdağ ilinde staj yapmayı düşünüyorum. Okul için 20 iş günü yeterli fakat ben 20 günle kalmak istemiyorum. yaz boyunca sürekli çalışıp gerçekten birşeyler öğrenmek tek isteğim. Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz nasıl bir yol izlemeliyim? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab, arıtma....
 2. İstanbul - Staj (büro stajı)

  Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi evim Tekirdağ'da olduğu için orda staj yapmayı düşünmüştüm başta, fakat ailem İstanbul'da olduğu için İstanbul'da da kalma imkanım var tabi :) Hangi ilde neresi faydalı olacaksa orda bulunurum iki seçeneğim var sonuçta:) Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz ? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab,...
 3. Büro Stajı???

  Arkadaşlar şu an da büro stajımı Kayseri İller Bankasın da yapmaktayım. Bura da bazı projeleri inceleme fırsatımız var ve bazen de araziye çıkıyor şantiyeleri dolaşıp durum kontrolüne gidiyoruz. Ama staj defterini nasıl yazacağımı ne yazacağımı bilemiyorum. Staj defterini nasıl yazacağım hakkında bana yardımcı olur musunuz?
 4. Büro Stajı

  Isı ve yalıtım işleriyle ilgilenen bir şirkette büro stajı yapıyorum. Staj defteri için yardımcı dökümanları olan var ise yardım ederse sevinirim.