Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bursa' da Staj

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Yunus Topal tarafından paylaşıldı.

?

Bursa'da hangi kısımda staj yapmalıyım?

1. Özel

100,0%
  2. Kamu

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Bursa da staj yapabileceğim özellikle çok faydasını göreceğim önerdiğiniz nereler olabilir?

2. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

laboratuar yada işletme stajına göre değişir. Nestle nin stajerlerine baya önem verdiğini duymustum. Seminerler falan...

3. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

hımmm tamam abi Nestle yi not alayım ..

4. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

inegöl osb atıksu arıtmada hevesli biriysen farklı sistemler görebilirsin. Laboratuar stajı yapacaksanda bol bol pratik yapmana izin verirler

5. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

abi çok iyi olur aslında ama inegöl bana biraz uzak

6. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Otomotiv üzerine yerlerde bakabilirsin. Bursanın sanayisi fena değil gerekirse tek tek gez derim.

7. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

Bosch diyorum, stajımda gördüğüm her şeyi iş hayatımda da uyguluyorum. Tabi seninle de biraz alakalı. Eğer asılırsan her yerde yaptığın staj işine yarar. ;)

8. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Evet fatih abi bursa otomotiv alanında iyi yerde. Hülya hanım siz Bosch ta mı yaptınız?

9. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

Evet ben 2008'de Bosch'ta yapmıştım. Hem atık yönetimi hemde çevre yönetim sistemleri açısından oldukça verimli bir stajdı.

10. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

hımm çok çok iyi , şüphesiz öneriyosunuz yani.

Bursa' da Staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Bursa ve civarındaki isg'ciler

22 Aralık Cumartesi günü Bursa Almira Hotel de , İSG sektöründe uzman ve hekim olarak çalışan ve İSG sektörüne girmek isteyen meslektaşlarımızı birbirleriyle tanıştırmak ve kaynaştırmak amacıyla düzenleyeceğimiz yemekli toplantı faaliyetimiz gerçekleştirilecektir. İş Güvenliği Uzmanların ve İş Yeri hekimlerini bir çatı altında toplayarak ortak bir güce dönüşmelerini ve değerli...