Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyük endüstriyel kazaları önleme politikası belge ve güvenlik planı hk

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında alix tarafından paylaşıldı.

 1. alix

  alix CMNet Üyesi

  Değerli arkadaşlar,

  Büyük Endüstriyel Kazaları Önleme Politası Belge ve Güvenlik Planı Raporunu oluşturan var mı? Örnek olması açısından payalaşan arkadaslara şimdiden teşekkür ederim.
   
Büyük endüstriyel kazaları önleme politikası belge ve güvenlik planı hk konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Sağlık ve Güvenlik Politikası Hazırlama Esasları

  Sağlıklı ve güvenli bir çalışma çevresi sağlama ve sürdürme faaliyetlerinin ilk basamağını, sağlık ve güvenlik politikasının oluşturulması çalışmaları, oluşturmaktadır.Sağlık ve Güvenlik Politikası Hazırlamasına ilişkin notlar ilişikteki word dosyasındadır. İyi çalışmalar.
 2. Büyük Kazaları Önleme Politikası (BKÖP) Belgesi

  Merhaba arkadaşlar, Seveso bildirimi yaptığımda "alt seviyeli kuruluş" sınıfına girdik. Alt seviyeli kuruluşlar da BKÖP hazırlamak zorunda. İnternet ortamında araştırdım. Eğitim slaytları çıkıyor. Ancak pek de açıklayıcı değil. Elinde BKÖP ile ilgili örneği olan var mı? Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.
 3. Çevre mühendisliğinde ki iş kazaları ve bunları önleme yöntemleri

  Merhaba arkadaşlar; Çevre Mühendisliğinde meydana gelen kazalar ve bunları önleme yöntemleri ile ilgili çok acil dökümana ihtiyacım var. Bu konuyla ilgili paylaşımda bulunulmuş ancak döküman yetersiz. Biraz daha bilgi paylaşımı yapılabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...
 4. Büyük endüstriyel kazaların kontrolü hakkında yönetmelik

  Arkadaşlar yönetmelik 01.01.2014 tarihinde yürürlüğe giriyor. Seveso Bildiriminize göre Alt veya Üst seviye kuruluş iseniz yapmanız gereken şeyler var, - Taslak Güvenlik Raporunun Hazırlanılması - Dahili Acile Durum Planının Hazırlanması - Büyük Kaza Önleme Politikasının Oluşturulması gibi. Bunlarla ilgili yönetmelikte geçen rehber yayımlanmadı diye biliyorum. Bir arkadaşımdan da...
 5. Büyük endüstriyel kaza

  Arkadaşlar Büyük Endüstriyel Kaza olduğunda işletmemiz kimlere haber vermek zorunda?