Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığına hazırlık eğitimlerimiz başladı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Damar Akademi tarafından paylaşıldı.

1. Damar Akademi

Damar Akademi CMNet Üyesi

Broşür1.jpg

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
C sınıfı iş güvenliği uzmanlığına hazırlık eğitimlerimiz başladı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yabancı Dil Hazırlık Sınıfı İsteği (SDÜ)

Üniversitemiz; İlahiyat, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği(İ.Ö.), Çevre Mühendisliği, Çevre Mühendisliği(İ.Ö.), Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İ.Ö.), Endüstri Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği(İ.Ö.), Maden Mühendisliği, Maden Mühendisliği(İ.Ö.), Makine Mühendisliği,...
  2. Sizce Çevre Mühendisliğinde hazırlık sınıfı gerekli mi?

Evet arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorsanız düşüncelerinizi yazar mısınız?
  3. C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Arkadaşlar Merhaba, Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:) Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor......
  4. Antalya 24.05.2014 tarihindeki c sınıfı isg sınavına hazırlık eğitimi

Antalya' da 24.05.2014 tarihindeki sınav için uygun fiyatla C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almak isteyenler sitemiz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler.. Not: 24.05.2014 deki C sınıfı sınavına başvurabilmek için son 2 gün :) (14-15.02.2014) m.can.avsar@gmail.com m.can.avsar@cmo.org.tr 0530 403 67 41 0506 877 7118