Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışma Ortamında Dengeli Beslenme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arş. Gör. Mehtap Ersin Bayrak tarafından hazırlanan Çalışma Ortamında Dengeli Beslenme adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Çalışma Ortamında Dengeli Beslenme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanalizasyon ve yağmursuyu projelerini bilgisayar ortamında hazırlanması

Bu konuyu açmamın sebebi özel firmalarda mühendisler arasında büyük bir rekabet var ve özelde danışabileceğiz insanlar size detaylı bilgi vermezler başıma geldiği için bunu biliyorum öncelikle gis programları ve cad programlarıyla çok fazla içli dışlı olmanız gerekmektedir,birbirleri arasında dosya alışverişi yapacağımız için ve hepsini farklı yerlerde kullanacağımız için bunu söylüyorum....
  2. Isg Uzmanlığı Çalışma Sözleşmesi

Herkese merhabalar, isg uzmanlığı çalışma sözleşmesi hk. takıldığım bir nokta var.Çevre müh. olarak otomotiv yan sanayi fabrikasında çalışıyorum ve isg uzmanlığı belgem mevcut. Bakanlığa isg uzmanlığımı bildirmek için 27/11/2010 TARİH – 27768 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ EK İNDE SÖZLEŞME FORMATInı doldurdum. O formatta sabit bir yerde...
  3. Eldivensiz Çalışma

Eldiven kullanmanın zorunlu olduğunu gösterir işaret. 2232x3106 px boyutlarında. Yüksek çözünürlüklü.
  4. Çalışma ruhsatı

ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde yada metal hurda geri kazanım tesislerinde gfb baştabailmek için ruhsat sorunu yaşamaktayız. geçici ruhsat alınabilir diyorlar ama nasıl ? alınan geçici ryhsat 1 yııllık mı olacak ?
  5. Çalışma koşulları

HERKES KENDİ TECRÜBESİ DOĞRULTUSUNDA BEKLENTİSİ OLAN MAAŞI YAZSIN