Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalıştığım halde gss devam ediyor gözüküyor.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

2013 martta işe girdim fakat hala gss devam ediyor.bir dilekçe yazıp sgk'ya mı gitmeli yoksa affı mı beklemeli? bunun iptalini nasıl sağlayabilirim. bir de üstüne faiz koyarak gidiyor.

2. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Bende de devam ettiydi okul bittiğinde ödedim aylar sonra başkası için baktım bi de kendiminkine bakayım dedim 70 küsür borç çıktı gittim sgk ya hemen düzelttiler durumu sen de git durumunu bildir 2 dakikada yapıyorlar

3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

benimki 1600 tl olmuş...2012 ocaktan itibaren..

4. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

sen hiç ödemediğin için öyle olmuş sgk ya git 80-90 civarına düşer rakam

5. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

tamam. ne lazım evrak..

6. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

dur dur sgk ya gitsen bile senden gelir testi isteyecek unuttum ben onu ilk önce gelir testi yaptırman lazım hatırladığım kadarıyla bulunduğun ilçedeki sosyal yardımlaşma vakfına gelir testi için başvuru yapıyosun oradan sana forum veriyorlar (kimlikle gitsen iyi olur) forumu doldurduktan sonra teslim ediyorsun ve 1-2 gün içinde geri vakıfa gidiyorsun oradan sana kağıt veriyorlar o kağıdı sgk ya götürüyorsun onlar da kağıda bakarak sistemde düzeltmeler yaparak 1600 küsür borcu düşürerek yaklaşık 80 90 arasına indiriyorlar sadece o rakamı ödüyorsun ben de 1200 dü borç. 71 liraya indiydi.

7. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

evet gelir testi de yaptırmam gerekiyor. aslında buna benzer bir işlem yapmıştım ben. önce vakfa gitmiştim sonra bana bunu sgk'ya götür dediler. arkasından bana bir kağıt geldi. büyük ihtimalle o kağıtta"gelir testi yaptırın" diyordu. tabi o zaman ne olduğunu anlamamışımdır.

8. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

keşke o an götürseydin sgk ya şimdiye bu derdin olmayacaktı

9. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

aynen .ama birşey bilmiyoruz . daha ne olduğunu bile bilmiyordum.

Çalıştığım halde gss devam ediyor gözüküyor. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Öğrencilik boyunca toplayıp yapmaya çalıştığım yemek tarifleri :)

Öğrencilik boyunca toplayıp yapmaya çalıştığım yemek tarifleri :) Fırında Patatesli Tavuk Tarifi Tavuk Sote Tarifi Hafif ve Pratik Patates Kızartması Tarifi Elbiseli Sosis Tarifi vs..
  2. Kadın gözyaşı erkeği tedavi ediyor

İsrail'de yapılan bir araştırma, kadının gözyaşındaki bir kimyasalın erkeklerde testosteron hormonu seviyesini düşürdüğünü ortaya koydu. Wiezmann Bilim Enstitüsü ve Wolfson Hastanesi'nde, gözyaşlarının sözsüz iletişimdeki rolü üzerine yapılan çalışmanın sonunda, kadının gözyaşlarının erkek için kazanım olabileceği saptandı. Weizmann Enstitüsünden Profesör Noam Sobel, bazı...
  3. Çevre ve Sanayi Buluşmaları Devam Ediyor...

[FONT=calibri] [FONT=calibri][COLOR=black] [FONT=calibri][COLOR=black]Genel Müdürlüğümüzün, endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan kirliliğin önlenmesi, çevrenin korunması ve sanayi kuruluşları tarafından Çevre Mevzuatının getirmiş olduğu yasal sorumlulukların yerine getirilmesinin temini için sanayicilere yönelik geliştirdiği “AB Sürecinde Sanayi ve Çevre” konulu bilgilendirme...
  4. Su üstünde yelkenle dans ediyor

Arka Sokaklar dizisinin Elif’i eski manken, milli sörfçü Çağla Kubat, “Sporla uğraşırken aynı zamanda hep başka mesleklerde yaptım” diyerek Türkiye’de sporcu olmanın zorluklarından bahsediyor. Spor yapmaya vakit bulamayanlara da “Doğru seçimlerle, zamanı doğru kullanın” mesajını veriyor. Asıl mesleği makine mühendisliği olan Arka Sokaklar dizisinin oyuncularından Çağla Kubat, rüzgar sörfü ile...
  5. Granül halde aktif karbon

arkadaşlar merhaba, Bir tesisim için bacalara granül aktif karbon filtre istendi. internetten firma buldum ancak Kocaeli de veya İstanbulda bildiğiniz, önereceğiniz firma var mıdır? Birde granül halde aktif karbon filtre kullananınz varmıdır??