Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cam atıkları hkk.

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar mrb,

Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Camların kontaminasyon durumu nedir?

Tehlikeli kimyasalla vs.

3. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Tehlikeli Organik kimyasal atıklarla kontamine olmuş durumdalar.

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

kontaminasyon olduğu için tehlikeli atık alan firmalara göndermeniz gerekir. Ama size MERCK ten geldiğini söylüyorsunuz, normalde onların direkt göndermesi gerekirdi.

Veya bulaşan kimyasalın MSDS ine bakın eğer tehlikeli olmadığını belirtiyorsa o zaman cam geridönüşümüne gönderebilirsiniz.

5. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Cam atıkları hkk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yay Atıkları

arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
  2. Ambalaj atıkları

mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
  3. Ambalaj atıkları

herkese günaydın; ambalaj atıkları ile ilgili arkadaşlara bi sorum olucak Ambalaj atıkları beyan sisteminde 8c ve 7c den bildirim yapamıyorum.Sayfa hata veriyor.''Specified argument was out of the range of valid values'' hata yazısıda böyle bişey. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba?
  4. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?
  5. Cd atıkları

Merhabalar Arkadaşlar; CD atıkları hangi kategoride değerlendirilmektedir? Hastanede biriken CD atıkları ile ilgili olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Daha önce CD atıkları problemiyle karşılaşanlarınız bana yardımcı olursa çok sevinirim.