Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cam atıkları hkk.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Erkan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar mrb,

Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?

2. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

Özen Cam Geri Dönüşüm

1. Cebeci Yolu 2497 Sok. No:5
    Sultançiftliği, Sultangazi, İstanbul - Avrupa
    Tel: +90 212 619 87 56
    www.ozencammozaik.com

3. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

İzmirde EGDAŞ firması ile bağlantıya geçebilirsin.

4. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

mersinde cam atıkları alan firma yok malesef

5. serdaralkan

serdaralkan CMNet Üyesi

Kar getirmediğinden pek giren yok bu işe :(

6. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

Serdar bey,
    EGDAŞ ile iletişime geçeceğim.
    Herkese teşekkür ederim.

7. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Miktarın yüksek olmasını istiyorlar, yada bir kaç firnanın birleşerek göndermesi gerek, üretimden kaynaklı kırılan camları 200 kg ulaşmıştı hala cazip gelmiyordu. Umarım emeline ulaşırsın, ama biriktirmek fab. ek bir yer ihtiyacı gerektiriyordu. Mecburen çöp olarak atmaya başlamıştır.

8. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Benimde elimde az miktarda camlar var söylendiği gibi mikatrı az diye gönderimini yapamıyorum hiç bir firma almaya yanaşmıyor bekletmekteyim.

9. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

200 kg
    200 kg sadece cam toplayıcıları için değil bütün hurdacılar için komik bir rakamdır. bizim şirkette 7 ton olduğu halde gelmediler. başka bir yerden alınca üstüne atmak için uğradılar. Para ile satmaktan bahsetmiyorum bile. toplayıp biriktirenlerde zaten bu işe gönül verenler. yoksa kaldırılıp kaldırılıp çöpe atılıyor camlar :(

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  10. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Bir sıfır eksik koymuşum. 2000 kg. Zira 200 kg pek bir yer kaplamaz. Bizim de derdimiz para kazanmak değil ancak fabrika müdürü gibi insanlar böyle şeylerden bir gelir de elde etmek istiyorlar. Uygulamalar her zaman çevre mühendislerinin hayalindeki gibi olmuyor.

11. Erkan Ertürk

Erkan Ertürk CMNet Üyesi

bu durumda ne yazık ki çöpe atmak cazip hale geliyor.

12. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Aslında Firmalara Cam Kumbara Tedarik Edebilirsek Belediğyelere Toplatabilirmiyiz Diye Düşünüyorum :kötü:

13. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

işin kötü tarafı her cam geri dönüşümü yapan firma karışık cam almaz. Tek renk cam ister :(

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  14. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Daha önce cam atık kumbarası kullanan varmı aramızda arkadaşlar varsa nerden temin ediliyor?

15. Oğuz Dedehayır

Oğuz Dedehayır CMNet Üyesi

Egdaş firması cam konusunda yardımcı olmayacağını belirtti. Tavsiye edebileceğiniz başka firma önerileriniz var mıdır?

Saygılarımla

16. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Muzaffer Pınarbaşı Cam Şişe İşletmesi var İzmir Bornova'da oraya sorabilirsin

Cam atıkları hkk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yay Atıkları

arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
  2. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.
  3. Ambalaj atıkları

mrhb arkadaşlar tesisimizde ambalaj atıkları çıkıyor(cam,plastik,kağıt) ancak bağlı bulunduğumuz ilde geri dönüşüm tesisi tek olduğu için atıklarımızı gelip almıyorlar.Şuanda evsel atıklarla birlikte belediyenın dökum sahasına boşaltıyoruz.Bu durumda ne yapmalıyız..iyi çalışmalar..
  4. Ambalaj atıkları

herkese günaydın; ambalaj atıkları ile ilgili arkadaşlara bi sorum olucak Ambalaj atıkları beyan sisteminde 8c ve 7c den bildirim yapamıyorum.Sayfa hata veriyor.''Specified argument was out of the range of valid values'' hata yazısıda böyle bişey. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba?
  5. Cd atıkları

Merhabalar Arkadaşlar; CD atıkları hangi kategoride değerlendirilmektedir? Hastanede biriken CD atıkları ile ilgili olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? Daha önce CD atıkları problemiyle karşılaşanlarınız bana yardımcı olursa çok sevinirim.