Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çamurda çok değeri

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında nesliy tarafından paylaşıldı.

1. nesliy

nesliy CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    Atıkların düzenli depol. hk. ynt. gereği 2015'ten sonra çamurda ÇOK değerine bakılacak artık.
    ÇOK değeri nasıl düşürülebileceği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

Çok değerinden önce arıtma çamuru alabilecek koda sahip lisanslı 2. sınıf düzenli depolama tesisi var mıdır?

Çamurda çok değeri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aktif çamurda işletme problemleri

aktif çamurda işletme problemleri (sunum)
  2. 4-Klorofenolün aktif çamurda kometabolik ayrışması üzerine biyosurfaktan etkisi

Ayla UYSAL, Ayşen TÜRKMAN 1Süleyman Demirel Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Batı Kampüsü, Isparta 2Dokuz Eylül Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Tınaztepe Kampüsü, Buca, İzmir Özet Bazı kimyasal endüstri atıksularında bulunan klorlu fenolik bileşikler organizmalar üzerinde önemli toksik etkilere neden olurlar ve sıklıkla...
  3. Atıksudaki KOI değeri...

Bir alüminyum işletmesinde atıksudaki KOI ve Al değerini düşürmek için neler yapılabilir? Görünürde su gayet berrak gözüküyor. Neyden kaynaklanıyor olabilir, nelere dikkat edilmeli ve neler yapılmalı? Teşekkürler.
  4. Kola Şişesinin Değeri..

Arkadaşlar internette gezinirken tesadüfen rastladığım mesleğimizle de doğrudan ilgili ve bi o kadar da ilginç bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.. Aşağıdaki videoyu izleyenler, özellikle de bu uygulamayı deneyen arkadaşlar fikirlerini de bu konu başlığı altında bizlerle paylaşırsa oldukça yararlı olacağını düşünüyorum. KILPl-6skR0 Konuyla ilgili pdf dökümanları konuya eklenti olarak da...
  5. Insan ve değeri

Dünyaca ünlü bir firma Dudullu da alışveriş merkezi yaptı, Yanına da otel inşa ediyor, Hayırlı olsun. Buraya kadar çok güzel çünkü yatırımın kötüsü olmaz. Her yatırım iş kapısı, en azından ben öyle görüyorum. İnşaatın yaya kaldırımı ile hiç işi olmamasına rağmen yaya kaldırımı doğrudan işgal edilmiş, İnsanlar o bölümü geçmek için hem araçlara dikkat etmek ve , hem de inşaat malzemelerine...