Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çbs hata

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Rıdvan Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Rıdvan Kılınç

Rıdvan Kılınç CMNet Üyesi

Selamun aleykum,

ÇŞİM tesisimin ÇBS'de kayıtlı olmadığını söylüyor. ancak ben tesisi ÇBS'ye kaydettiğimde şu hata çıkıyor. Yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli Dosyalar:

Erdem Engin bunu beğendi.
  2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Ve aleyküm selam,

Malesef ÇŞİM'lerindeki memurlar sistemi tam olarak kullanmayı bilmediklerinden kayıtlı değil deyip geçiyorlar, ancak bu hataya göre sistemde tesisiniz kayıtlı bununla ilgili bakanlık çalışanları ile ya da firma kullanıcısı başvurusu yaparak o kod-şifre ile kendiniz de düzeltebilirsiniz.

3. Rıdvan Kılınç

Tarık bey önce teşekkür ederim cevabınız için... firma kullanıcı başvurusunda bilgileri kendi adıma doldursam sıkıntı olur mu yada zaten öylemi yapmam gerekiyor.

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

ad-soyad sistemi kullanacak kimse doldurulabilir.
    ve ayrıca mutlaka "MAİL" adresi çok önemli. kullanıcı adı şifre oraya gelecek. başvuru formunu il müdürlüğüne giriş yapın. onlar başvurunuzu onayladıklarında sistemden otomatik MAİL ADRESİNE gönderilecek.

Ekran Alıntısı7.JPG

Rıdvan Kılınç bunu beğendi.
  5. Rıdvan Kılınç

Allah Razı olsun Tarık Bey Selam ve Dua ile...

Tarık Can bunu beğendi.
  6. Funda T. Kurt

Funda T. Kurt CMNet Üyesi

arkadaşlar izinlisans sayfasında kaç gündür bu hatayı alıyorum.. benim bilgisayarla mı ilgili yoksa genel bir problem mi var? benimle ilgiliyse nasıl çözebilirim?

uyarı.jpg

7. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

başka bir tarayıcı ile girmeyi deneyin ;) internet explorer tarayıcınızda sıkıntı var anladıgım kadarıyla

8. Rıdvan Kılınç

internet explorer 8 kullanmıyorsanız ondan olabilir. google chrome mu deneyin ben onu kullanıyorum.

Tarık bey, dediğiniz gibi yaptım şifre ve kullanıcı adı geldi ancak bu seferde uygulamalarım kısmında hiç birşey yok .. atık beyan sekmesi ne yok nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

Tarık Can bunu beğendi.
  9. Funda T. Kurt

oldu sahidende :) çok teşekkür ederim;) 3-4 gün önce giriyordum bir sorun yoktu, birden bu uyarı çıkmaya başlayınca genel bir sıkıntı herhalde dedim, hatta forumu takip ettim illa birisi bişey yazar diye :D

Tarık Can ve Rıdvan Kılınç bunu beğendi.
  10. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Murat Beye selamlar ;)

11. Funda T. Kurt

a.s :) ofise bekleriz bir kahveye kuru kuru teşekkür olmasın ;)

Tarık Can bunu beğendi.
  12. jn6zo

jn6zo CMNet Üyesi

Çevre bilgi sistemine tesis şifresi ile giriş yapıp atık beyan formu tıklandığında " Bağlı olduğunuz tesisin yetkisi il müdürlüğü tarafından kaldırılmıştır." uyarısı çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

13. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

beyanlarla ilgilenen il müdürlüğündeki memur arkadaşlarla görüşün.

14. jn6zo

jn6zo CMNet Üyesi

Firma kullanıcısı şifresinin ne olduğunu, nasıl verildiğini bilmeyen, tesis ve firma kavramlarının ayrımını yapamayan memur arkadaşlar buna bir çözüm getirebilirler umarım.

15. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

Çok şükür bende çıkan hata herkeste varmış ya içim rahatladı :) sabahtan beri tutuşuyorum tesise izin başvurusu yapacağım ama hiç bir bilgisine ulaşamıyorum :s

Burçin Birinç bunu beğendi.
  16. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

son güne kaldım arkadaşlar, nasıl çözüldü sizinkiler bakanlığı mı aradınız

17. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

Benim hala kütle denge için girdiğimde tesisinizin lisansı bulunmamaktadır diyor.

18. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Bakanlığı aradım hallettiler. Lisans türünüzle ilgili bir sıkıntı mı var acaba? Bakanlığı aramanız iyi olur sanırım.

19. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

bende arasam iyi olacak

Çbs hata konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş görüşmesinde en çok yapılan 4 hata

İş görüşmesinde en çok yapılan 4 hata Çok iyi hazırlanmış bir özgeçmişe sahip olsanız da eğer görüşme sırasında iyi bir performans gösteremezseniz bu özgeçmişin hiçbir değeri yoktur. Maalesef bu sıkça karşılaşılan bir durum. İş arayanlar bazen mükemmel bir özgeçmiş gönderirler ancak görüşmede çuvallarlar... Kariyer koçu Carole Martin'in...
  2. Office outlook hata veriyor.

Arkadaşlar merhabalar, Hayurlı ve umut dolu bir hafta diliyorum. Sabah 8.30'dan itibaren outlook oturumumu açmaya çalışıyorum ancak sürekli hata veriyor. Daha doğrusu ağ bilgilerini giriniz diye, mail ve şifre doğrulaması istiyor. Doğrulamayı yapmama rağmen posta gönderip alamıyorum. Outlook kullanan arkadaşların konu hakkında bir bilgisi var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. Çevrimiçi hata

Arkadaşlar çevrimiçi çevre izin sayfasında kullanıcı adımı ve parolamı girince sayfa eski haline geri dönüyor, chrome üzerinden girince kabul ediyor fakat belgeleri görüntüleyemiyorum lütfen konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  4. Gfb işlemlerinde taahütname imzalarken hata

beledıyem adına Gfb basvurusu yapıyorum ( daha oncede girmiştim) ınternet explorer 8 ( 64 bıt) yuklu java 32bıt yuklu dijital ımza kurulumu tamam belgelerı e ımza ile imzalıycagım zaman java uygulaması yok dıye hata verıyor buyuzden google chrome dan denedım son adıma kadar sıkıntı olmadan belgelerımı yukledım takii son aşama taahutnameyı ımzalama asamasında açılan sayfada ımzala kaydet ........
  5. Izin lisans hata

Selamun aleykum ... http://izinlisans.cevre.gov.tr sisteme vekaletname yükleyeceğim ancak Vekaletname yüklenmiyor ... aşağıda ekteki hatayı veriyor... yardımcı olabilirmisiniz.