Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ce belgesi için ne yapmak gerek

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

 1. Can Doğan

  Can Doğan CMNet Üyesi

  Herkese kolay gelsin. TAT olarak bir fabrika ihalesi için teklif sunacağız. Fakat fabrika bizden 2. el olarak aldığımız kağıt pres makinasının CE belgesini istedi. Bu işte çalışan arkadaşlar bu belge konusunda yol gösterebilirler mi?
   
Ce belgesi için ne yapmak gerek konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Daha Hızlı Çizimler Yapmak İçin Bir Kaç İpuçu..

  SOLID taramaları kapatın. Ekranda SOLID nesneleriniz ya da SOLID ile taranmış alanlar varsa, bunlar çizimin REGEN hızını düşürecektir. Bunun için AutoCAD FILLMODE sistem değişkenini 0 yapmalısınız. Command: FILLMODE Enter new value for FILLMODE : 0 [ENTER] Şekil.1’de farkı görebilirsiniz. QUICK TEXT Modunu Kullanın Yazıları kutu olarak gösteren moddur. Böylece AutoCAD ekran...
 2. Geçici faaliyet belgesi için başvuru

  tehlikesiz atık lisansı için geçici faaliyet başvurusu yapmak istiyoruz. Acil durum müdahale planını nasıl temin edebiliriz. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar..
 3. Danışman firma olarak gürültü ölçümleri yapmak için izlenecek yol nedir?

  Danışman Firma Olarak Gürültü Ölçümleri Yapmak İçin İzlenecek Yol Nedir? Sıralama yaparak anlatıp yardımcı olursanız sevinir.
 4. Danışman firma olarak gürültü ölçümleri yapmak için izlenecek yol nedir?

  Danışman firma olarak gürültü ölçümleri yapmak için izlenecek yol nedir?
 5. Tehlikesiz atık toplama belgesi için

  merhaba arkadaşlar, tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için sisteme lisans gibi bilgiler yükleniyor mu yoksa bu sadece belge diye gfb basvurusu gibi işlemlere gerek yok mu? yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar