• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed proje tanıtım dosyası

Ezgi Sühel AKTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çalışıyorum.
Merhabalar,
Çevre izni yenileme sürecindeyiz (Ek-2)
Aynı zamanda kapasite artışımız mevcut bu sebeple ÇED proje tanıtım dosyası hazırlamamız lazım. Bu süreci birlikte yürütebilir miyim? Konu çok önemli klütfen desteğinizi rica ederim.
Teşekkürler

Çevre izin yenileme sürenizi kaçırmadan başvuru yapmak lazım. Ama ptd aşamasını hızlı geçerseniz (ki pek karşılaşmadım) yeni çed kararınızla başvuru yapmak gerek. Ama nacizane tavsiyem çed kararınız çıkana kadar süresi varsa mevcut çevre izniyle devam etmek, çed kararından sonrada yeni kararla izin belgenizi güncellersiniz.